Endermologia - na czym polega?

Endermologia to nieinwazyjna  metoda masażu podciśnieniowego, mającego wpływ na  tkankę łączną skóry.  Przy pomocy zabiegów wykorzystujących endermologię uzyskuje się m.in. efekt poprawy owalu twarzy, zminimalizowanie oznak starzenia się skóry a także odzyskanie jej gęstości.

Endermolab jest to innowacyjna technika urządzeń z systemem LPG. Wykorzystuje się ją w endermologii. Pozwala na naturalne modelowanie sylwetki, za pomocą stymulowania tkanki łącznej. Jest to skuteczna metoda pozbycia się cellulitu, nadmiaru tłuszczu, obrzęków, wiotkości. Dzięki endermologii skóra staje się jędrna i elastyczna. 

Wskazania do zabiegu endermologii 

zabieg endermologiiUrządzenie Endermolab modeluje sylwetkę i działa przeciwstarzeniowo. Jest używane do liposukcji oraz do innych zabiegów medycyny estetycznej, ponieważ dzięki niemu uzyskane efekty utrzymują  się dłużej. Są to, m.in. operacje likwidujące blizny pooparzeniowe, obrzęki, choroby reumatyczne (fibriomalgia), niewydolność naczyń, rehabilitacje ścięgien, itp.


Jak działa Endermolab?

Zabieg może być stosowany na twarz i na całe ciało. Jest on w pełni naturalny, bezbolesny i bezpieczny. Skóra szybko się po nim regeneruje. 


Proces polega na wysyłaniu impulsów do fibroblastów, dzięki którym wspomagana jest produkcja naturalnych: kolagenu i elastyny, łatwo przyswajanych przez skórę.


Efektem endermologii, oddziałującej na tkanki tłuszczowe, jest reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, która eliminuje ich zawartość -  tłuszcz zamienia w energię, wspomagającą metabolizm.Jakie efekty uzyskam dzięki zabiegom endermologii?endermologia - efekty zabiegu

Zadaniem zabiegów na ciało jest: 

 • wyszczuplanie,
 • wygładzanie,
 • ujędrnianie,
 • modelowanie sylwetki.

Jak wygląda zabieg?

 1. Pierwszym etapem jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki przez profesjonalnie przeszkoloną osobę, która będzie wykonywać zabieg.
 2. Następnie dobrany zostaje program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom pacjenta.

Lipomassage LPG polega na modelowaniu sylwetki za pomocą stymulacji komórkowej. Służą do tego rolki LPG ze specjalnymi silniczkami, umożliwiającymi dopasowanie prędkości obrotów oraz kierunek, posiadające fukcje: zassania, ugniatania skóry i tłuszczu, stymulującymi lipolizę (uwalnianie tłuszczu). Zależnie od oczekiwanych efektów, podczas zabiegu, uruchamiane są określone funkcje głowicy.


endermologiaROLL UP – w górę

 • Wygładzanie cellulitu
 • Stymulacja układu limfatycznego
 • Modelowanie sylwetki

ROLL IN - do wewnątrz

 • Działanie na złogi tłuszczu
 • Stymulacja adipocytów
 • Aktywacja lipolizy

ROLL OUT – na zewnątrz

 • Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • Tonizacja tkanki skóry

Ile zabiegów należy wykonać?

Aby endermologia była skuteczna i przysiosła pożądane efekty, należy wykonywać ja w seriach 10-15 zabiegów. Zabiegi wykonywane są 1-2 razy w tygodniu.

Części ciała całe ciało
Przedział cenowy od 100 zł
Wskazania utrata jędrności skóry
Czas trwania 45 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil