Medycyna estetyczna w Klinice Murano

Która kobieta nie chciałaby mieć idealnie pięknego ciała? Szczupłe nogi bez śladu cellulitu, krągłe, jędrne pośladki, smukłe ramiona, „talia osy“...wymieniać można by tu było jeszcze bardzo dużo bowiem ile kobiet tyle definicji „idealnego ciała“. 

Niemalże każda przedstawicielka płci pięknej marzy o figurze modelki i cerze nie dotkniętej „piętnem" czasu- bez zmarszczek, przebarwień lub też innych niedoskonałości. „Piękne ciało" to również pojęcie bardzo często utożsamiane z młodością i zdrowiem. Cokolwiek nie byłoby tu napisane, pewne jest jedno - potrzeba bycia atrakcyjnym zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn zawsze istniała, istnieje i będzie istnieć jednak w dzisiejszych czasach jest ona wyraźniej zaznaczona niż kiedykolwiek indziej.

Duży rozwój medycyny oraz osiągnięcia techniki doprowadziły w 1978 roku do powstania zupełnie nowej, obecnie bardzo dynamicznie rozwijającej się gałęzi medycyny- MEDYCYNY ESTETYCZNEJ. Swoje początki ma ona we Francji jednak od kilkunastu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem również w Polsce.

Dermatologii estetycznej przypisywanych jest bardzo wiele definicji jednak najogólniej mówiąc zajmuje się ona zdrowiem człowieka w aspekcie wizerunku, samopoczucia, estetyki, wyglądu zewnętrznego czy też widocznych zmian w skórze. W dużej mierze zorientowana jest na profilaktykę starzenia się skóry ale również zajmuje się korektą szeroko rozumianych defektów estetycznych tj:

  • miejscowa otyłość,
  • rozstępy,
  • cellulit,
  • blizny,
  • zapadnięte policzki itp.

Jednym z główych zadań medycyny estetycznej jest osiągnięcie jak największego zadowolenia pacjenta z przeprowadzonych mu zabiegów mających na celu przede wszystkim poprawę jego wyglądu ale również eliminację kompleksów i przywrócenie poczucia własnej wartości.

Mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży, potwierdzone szeregiem dyplomów, certyfikatów oraz ukończonych kursów, zapraszamy państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych w 
naszej Klinice.

Polecany zabieg:

 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil