Redukcja cellulitu

Redukcja cellulitu Cellactorem

Usuwanie cellulitu falą akustyczną przy użyciu aparatu Cellactor polega na wykorzystaniu działania fal akustycznych o wysokiej energii wytwarzanych za pomocą dwóch przyrządów - głowic planarnej i radialnej, których działanie można łączyć podczas jednego zabiegu redukcji cellulitu.

Cellactor pozwala rozwiązać nie tylko problemy z cellulitem ale także inne problemy kosmetyczne i dermatologiczne takie jak  blizny czy opuchlizna dając długotrwałe efekty. Cellactor jest skuteczny również przy poprawianiu elastyczności skóry oraz  modelowaniu sylwetki.

Wskazania do stosowania Cellactora:

  • Modelowanie sylwetki,
  • Zwalczanie (redukcja) cellulitu,
  • Poprawa elastyczności skóry,
  • Poprawa jędrności tkanki łącznej,
  • Redukcja rozstępów np. po przebytej ciąży,
  • Wyrównywanie nierówności po przebytej liposukcji.

Przed zabiegiem:

Powiększone komórki tłuszczowe skumulowane są  pod powierzchnią skóry. Pozbawione elastyczności włókna wertykalnej tkanki łącznej nie rozciągają się na okolicznej tkance tłuszczowej.

W trakcie zabiegu redukcji cellulitu:

Uderzeniowa fala akustyczna zostaje wprowadzona do ciała. Tkanka łączna ulega relaksowi, a jędrność skóry właściwej wzrasta.  Cyrkulacja krwi jest znacznie lepsza. Powiększone komórki tłuszczowe powracają do swej pierwotniej wielkości.

Po zabiegu:

Efektem terapii falą uderzeniową jest poprawa gęstości skóry, odbudowa naturalnej elastyczności tkanki łącznej. Widoczna jest wyraźna i długotrwała poprawa kondycji skóry.

Najlepsze efekty zabiegu redukcji cellulitu uzyskuje się poprzez łączenie w trakcie jednej procedury różnych technologii, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Części ciała brzuch, pośladki, uda, ramiona
Przedział cenowy 400-600 zł
Wskazania cellulit
Czas trwania 15-30 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil