Lipoliza

Powszechnie wiadomo, że w dążeniu do idealnej sylwetki najważniejsze są dieta i aktywność fizyczna. Istnieją jednak newralgiczne punkty na ciele takie jak np. podbródek, okolica nadkolanowa, bryczesy czy brzuch z których pomimo zdrowego sposobu odżywiania i wysiłku włożonego w ćwiczenia tkanka tłuszczowa nie znika tak szybko jak by się tego oczekiwało. Z pomocą w rozwiązaniu tego problemu przychodzi medycyna estetyczna a zwłaszcza zabieg lipolizy.

Lipoliza jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na wstrzyknięniu roztworu fosfatydylochiny do problematycznych obszarów, w których zalega niechciana tkanka tłuszczowa. Wstrzyknięcie fosfatydylochiny prowadzi do rozpuszczenia komórek tłuszczowych a następnie uwolnieniu ich do krwioobiegu i w efekcie końcowym wydalenie z organizmu.

Lipoliza - wskazania

Lipoliza to idealny zabieg dla osób chcących w bezpieczny, nieinwazyjny sposób ale także szybko i skutecznie pozbyć się niewielkich ilości nagromadzonej tkanki tłuszczowej i tym samym wspomóc proces odchudzania w dążeniu do wymarzonej sylwetki. Dla niektórych osób jest ona również alternatywą dla dużo poważniejszej już  liposukcji (odsysania tłuszczu). W przypadku mężczyzn wskazaniem do wykonania zabiegu lipolizy jest ginekomastia, czyli nadmierne gromadzenie się tkanki tłuszczowej na piersiach.

Lipoliza - rodzaje

  • lipoliza laserowa- bezoperacyjna metoda polegająca na selektywnym oddziaływaniu światła lasera na komórki tłuszczowe.   
  • lipoliza ultradźwiękowa- do rozpadu komórek dochodzi na skutek działania skoncentrowanych fal ultradźwiękowych. Metoda ta jest niezwykle precyzyjna, dzięki skupieniu na niewielkim obszarze fali o wysokiej energii możliwa jest głęboka penetracja.
  • Lipoliza iniekcyjna- za pomocą iniekcji w komórki tłuszczowe wstrzykiwany jest roztwór złożony ze specjalnie dobranych substancji aktywnych. Najczęściej wykorzystywane składniki roztworu to fosfatydylocholina, deoksycholat, L-karnityna czy też krzemionka organiczna.
  • Kriolipoliza- dość często wykorzystywana metoda, polegająca na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które rozpadają się pod wpływem niskiej temperatury. 

Lipoliza - efekty

Najlepsze efekty zabiegu widoczne będą u osób z normalną wagą, przestrzegających diety i uprawiających sport, jednakże mających problem z niewielkiem, miejscowym nagromadzeniem ciężkiego do pozbycia się tłuszczu.

Lipoliza iniekcyjna podbródka, lipoliza brzucha czy lipoliza twarzy dadzą najbardziej spektakularny efekt jeśli będą wykonane w serii 2-4 zabiegów w zależności od ilości tkanki tłuszczowej na danym obszarze.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil