Kurze łapki

Kurze łapki powstające wokół oczu to nic innego jak pierwsze zmarszczki będące oznaką starzenia się skóry. Zauważyć je można już po 25 roku życia, na początku są bardzo delikatne, widoczne tylko przy uśmiechu jednak z wiekiem stają się głębsze i coraz bardziej zauważalne.

Kurze łapki - przyczyny

Zmarszczki mimiczne do których należą kurze łapki powstają na skutek ciągłej pracy mięśni twarzy, które to w ciągu dnia kurczą się około 15 tys razy! Marszczenie czoła, uśmiech, mrużenie oczu- każda z tych czynności pozostawia ślad na twarzy. Nie pomaga temu fakt, że z wiekiem ilość kwasu hialuronowego znajdującego się w tkankach jest coraz mniejsza a skóra staje się odwodniona i mniej sprężysta.

Kurze łapki - usuwanie

W walce z upływającym czasem bardzo pomocna jest domowa pielęgnacja i stosowanie odpowiednich kremów nawilżających skórę oraz zawierających składniki o działaniu przeciwzmarszczkowym. Efekt spłycenia zmarszczek osiągniemy również poddając się mezoterapii igłowej lub wypełnianiu kwasem hialuronowym- dzięki tym zabiegom, skóra stanie się nawilżona, sprężysta a zmarszczki mniej widoczne.

Kurze łapki - zabiegi

Codzienna pielęgnacja delikatnej skóry wokół oczu jest niezwykle istotna jednak nie wystarczająca aby pozbyć się kurzych łapek.  Najskuteczniejszym i jednocześnie najpopularniejszym zabiegiem na kurze łapki jest ostrzyknięcie ich toksyną botulinową. Botox wstrzynięty podskórnie blokuje połączenia nerwowo- mięśniowe tym samym skutecznie redukując napięcie mięśni. W efekcie w ciągu kilku dni od zabiegu skóra staje się sprężysta i ulega wygładzeniu. Sam zabieg jest bardzo szybki w wykonaniu, nie wymaga specjalnego przygotowania a bezpośrednio po nim pacjent może wrócić do swoich codziennych obowiązków. Rezultat zabiegu utrzymuje się około 5-6 miesięcy. Po tym czasie chcąc utrzymać efekt wygładzonej skóry zabieg należy powtórzyć, pamiętając jednocześnie aby wykonać nie więcej jak 3 zabiegi ostrzykiwania botoxem w ciągu roku.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil