Dietetyk, specjalista ds. żywienia

 • Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami.
 • 2013-2015 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, kierunek Dietetyka, studia magisterskie ukończone z wynikiem bardzo dobrym.
 • Praca magisterska pt: “Nawyki żywieniowe i wartość odżywcza diety u kobiet z cukrzycą ciążową”.
 • 2010-2013 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, kierunek Dietetyka, studia licencjackie.
 • Dokształcanie zawodowe: uczestniczenie w konferencjach, szkoleniach i zjazdach naukowych.

Kursy i szkolenia

 • Podstawy żywienia klinicznego w onkologii, 3.03.2017
 • Żywienie w chorobach tarczycy, 12.03.2016
 • V Ogólnopolska Konferencja Dietetyki Congressus Dietetica, 10-11.04.2015
 • III Ogólnopolska Konferencja Dietetyki Congressus Dietetica, 05-06.04.2013
 • Konferencja Otyłość i jej oblicza, 27.10.2012

Wykonywane badania i zabiegi

 • Dietoterapia chorób żywieniowozależnych: nadwaga i otyłość, niedowaga, alergie i nietolerancje pokarmowe, choroby układu krążenia (nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, hipercholesterolemia), choroby przewodu pokarmowego (zespół jelita drażliwego, refluks żołądkowo-przełykowy, wrzody), choroby tarczycy (niedoczynność, Hashimoto, nadczynność), cukrzyca, dna moczanowa, kamica nerkowa, osteoporoza, anemia.
 • Edukacja żywieniowa kobiet w ciąży i matek karmiących.
 • Tworzenie spersonalizowanych planów żywieniowych z uwzględnieniem jednostek chorobowych oraz indywidualnych preferencji smakowych.
 • Przeprowadzanie badania analizy składu ciała.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Botox

Toksyna botulinowa popularnie zwanana botoxem stosowana jest najczęściej do wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil