Dr hab. med. Mariusz Niemczyk

Internista- nefrolog                                         

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Adiunkt w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i starszy asystent w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus (Klinika Immunologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych). Specjalista w zakresie chorób wewnętrznych, nefrologii, transplantologii klinicznej i geriatrii. W ramach indywidualnej praktyki lekarskiej od 2005 roku zrealizował m. in. ponad 3000 wizyt domowych. Autor lub współautor licznych publikacji w prasie medycznej polskiej i zagranicznej. Redaktor naukowy polskiego wydania podręcznika „Geriatria.” Zainteresowania zawodowe: wielotorbielowatość nerek, torbiele nerek, zakażenia układu moczowego, choroby nerek u osób starszych.

  • Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1999)
  • Stopień doktora nauk medycznych (2007)
  • Specjalista chorób wewnętrznych (2007)
  • Stopień doktora habilitowanego nauk medycznych (2013)
  • Specjalista nefrologii (2013)
  • Specjalista transplantologii klinicznej (2015)
  • Specjalista geriatrii (2016)
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Jest to zaawansowany system, dzięki któremu możemy wykrywać nowe zmiany na skórze, klasyfikować nowotwory czy analizować wcześniej wykryte znamiona.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil