Dr N. Med. Paweł Rujna – Dobry dermatolog Warszawa

Dr N. Med. Paweł Rujna

Dermatolog - wenerolog

Od 1999 roku absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Założyciel Kliniki MURANO, w której cieszy się uznaniem i aprobatą swoich pacjentów. Od ponad 8 lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laseroterapii. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe jak również rozszerza ofertę zabiegów wykonywanych w Klinice.

Szukasz dobrego dermatologa w Warszawie? Sprawdź dr. n. med. Paweł Rujna

 • Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1999)
  W latach 2002 – 2007 asystent w Klinice WIM w Warszawie
 • Specjalizacja w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskana w 2007 roku
 • Tytuł naukowy doktora nauk medycznych uzyskany w 2008 roku
 • Od 2008 roku Kierownik SZPZLO w Warszawie
 • Od 2006 roku wykonuję zabiegi z zakresu dermatologii, dermatochirurgii, laseroterapii i medycyny estetycznej
 • Członek PTD
 • Członek SLDE
 • Członek Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego PSME
 • Doskonalenie zawodowe: uczestnictwo w licznych konferencjach, sympozjach i zjazdach naukowych. Autor i współautor prac naukowych i referatów prezentowanych na zjazdach, konferencjach i posiedzeniach naukowych

Umów się na wizytę

Paweł Rujna - ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

Opinie pacjentów - dobry dermatolog Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor fachowo wyjaśnił co powinnam zrobić. Mam nadzieję, że leczenie da pozytywny rezultat.
M M
Lekarz bardzo uprzejmy i skrupulatny, wizyta odbyła się o czasie i przebiegła w przyjemnej, nieskrępowanej atmosferze. Dostałam szereg wskazówek jak postępować przy mojej przewlekłej chorobie jaką jest łuszczyca. Pan Dotor wzbudza ogromne zaufanie, widać, że jest bardzo doświadczonym lekarzem.
Sandra
Wizyta bez jakiegokolwiek zarzutu, punktualna, Pan Doktor bardzo empatyczny i profesjonalny, wyczerpująco odpowiedział na moje pytania, ustaliliśmy wspólnie schemat zabiegów, polecam!
Irena
Super lekarz, kompetentny (co wcale nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach), empatyczny i skuteczny, przepisane leki nie pochłonęły połowy pensji a leczenie przyniosło szybkie efekty. Polecam
Paweł Szatkowski
Polecam lekarza, profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad, dokładnie wytłumaczone zalecenia. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
Marek
Bardzo konkretny specjalista, przyjazny, komunikatywny, wiec co robi, ma wiedzę i ma konkretny plan. W pełni polecam.
Marcin