Umów wizytę

AteloKOLAGEN Linerase

AteloKOLAGEN Linerase - terapia

Kolagen ukryty w jedzeniu, kolagen jako składnik kremu, kolagen w tabletkach…jak widać kolagen to pojęcie bardzo modne i chętnie używane. Czym jednak jest owy kolagen i czy naprawdę aż tak istotne jest dostarczanie go organizmowi różnymi źródłami?

Kolagen to główne i najważniejsze białko wchodzące w skład tkanki łącznej. Tkanka łączna natomiast to główny budulec ludzkiego ciała. Pod wpływem różnych czynników ulega ona przebudowaniu i odnowie, ale również reaguje na negatywne czynniki metaboliczne. 

Ze względu na fakt, iż kolagen jest niezwykle wytrzymały i posiada bardzo wysoką odporność na rozciąganie, jego głównym zadaniem jest zapewnienie skórze jędrności i elastyczności. Tym samym jest on również odpowiedzialny za procesy starzenia się skóry, gdyż z wiekiem jego produkcja maleje. Równowaga między kolagenem, który ubywa a tym który zostaje wytworzony na jego miejsce jest zachowana mniej więcej do 25 roku życia. Po tym czasie równowaga kolagenowa zostaje zachwiana gdyż więcej kolagenu ubywa niż organizm jest w stanie wytworzyć. Skóra traci swoje właściwości a przejawem tego są coraz bardziej zauważalne zmarszczki i wiotkość. Na początku proces ten zachodzi powoli aż do okresu menopauzy kiedy to dochodzi do znacznego spadku produkcji nowych włókien kolagenowych.

Aby jak najdłużej cieszyć się gładką skórą, pozbawioną bruzd i zmarszczek warto zadbać o wysoki poziom kolagenu w naszej skórze. Oczywiście nikt nie ma wpływu na procesy starzenia się skóry i nie ma cudownego sposobu aby je zahamować, jednakże istnieją sposoby na znaczne ich spowolnienie.

Dynamicznie rozwijająca się medycyna przeciwstarzeniowa oferuje  szereg w pełni bezpiecznych zabiegów, silnie oddziaływujących na skórę. Jednym z nich jest terapia ateloKOLAGENEM Linerase.

AteloKOLAGEN Linerase to wyjątkowo ekskluzywna terapia w aspekcie odmładzania i regeneracji skóry, będąca  prawdziwym przełomem w gabinetach medycyny estetycznej. W odróżnieniu do wcześniej znanych kolagenów traktowanych bardziej jako wypełniacze, nieusieciowany ateloKOLAGEN Linerase jest preparatem, którego podstawowym zadaniem jest biostymulacja tkankowa, dzięki której skóra odzyskuje jędrność i sprężystość. W obecnym czasie ateloKOLAGEN Linerase przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy ale również i całego ciała, to jedyny taki produkt, który został wyróżniony i nagrodzony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej. Łatwość wykonania i doskonała skuteczność zabiegu została zauważona i doceniona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Komu dedykowany jest zabieg?

Terapia atelokolagenem Linerase będzie doskonałą propozycją dla pacjentów, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się wiotka i mniej elastyczna a zmarszczki głębsze i tym samym bardziej widoczne. Linerase to również ukojenie dla skór suchych i odwodnionych, potrzebujących sporej dawki nawilżenia.

Zabieg poleca się osobom starszym u których oznaki starzenia dostrzegalne są gołym okiem, ale również osobom młodym już nawet przed 30 rokiem życia w celu profilaktyki przeciwstarzeniowej lub po prostu odżywienia skóry będącej w złej kondycji (wywołanej np. nadmierną ekspozycją na promieniowanie UV).

linerase warszawa

Przeciwwskazania:

AteloKOLAGEN Linerase to w pełni bezpieczny produkt medyczny nie wywołujący reakcji alergicznych ani negatywnych skutków ubocznych. Terapia Linerase przeznaczona jest dla każdego rodzaju cery, bez względu na wiek pacjenta.

Poniżej wymienione przeciwwskazania są uniwersalne i dyskwalifikują Pacjenta z możliwości wykonania każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej:
- ciąża i okres karmienia piersią,
- aktywny stan zapalny,
- choroby autoimmunologiczne,
- skłonność do tworzenia się bliznowców;
- choroba nowotworowa.

AtelokolagenJak wygląda zabieg?

Terapia ateloKOLAGENEM Linerase w technice wykonywania zabiegu przypomina klasyczną mezoterapię igłową. Preparat przygotowany tuż przed zabiegiem wstrzykiwany jest śródskórnie przy pomocy bardzo cienkiej igły. Dzięki nalożonemu wcześniej znieczuleniu zabieg jest praktycznie bezbolesny a pacjent nie odczuwa dyskomfortu w trakcie jego trwania. Iniekcje wykonywane są co 2-3 cm dzięki czemu w trakcie jednego zabiegu możliwe jest ostrzyknięcie kilku obszarów na raz (np. twarz, szyja i dekolt). Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Wszystkie powyżej wymienione objawy ustąpią samoistnie w ciągu maksymalnie 3-7 dni i nie wymagają interwencji lekarza.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?

Ze względu na fakt, że ateloKOLAGEN Linerase to stymulator procesów regeneracji oraz procesów syntezy fibroblastów, pierwsze efekty i różnice w kondycji i jakości skóry zauważone zostaną już po jednym zabiegu. Jednakże zaleca się przeprowadzenie pełnej terapii, która obejmuje 3-4 zabiegi wykonywane co 2-3 tygodnie. Po tym czasie pacjent może cieszyć się z ostatecznego efektu, którym jest ujędrniona, zagęszczona i w pełni zregenerowana skóra. Efekt ten utrzymuje się przez około 6-12 miesięcy a tak szeroki przedział czasowy związany jest z trybem życia jaki prowadzi pacjent (używki, narażanie skóry na promieniowanie UV, nieodpowiednia dieta itp.) oraz z indywidualnymi predyspozycjami do starzenia się skóry.

Części ciała Twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni
Przedział cenowy PROMOCJA!! 1200 zł/1 amp
Wskazania wiotkość, spadek napięcia, skóra sucha i odwodniona
Czas trwania 45 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil