Umów wizytę

Dietetyka - zrzuć zbędne kilogramy

Dietetyka to nauka medyczna o żywieniu człowieka zdrowego i chorego  zajmująca się:

 • zasadami żywienia człowieka zdrowego,
 • zasadami żywienia człowieka chorego,
 • oceną stanu odżywienia,
 • oceną wzajemnego wpływu farmakoterapii i żywienia,
 • zapobieganiem chorobom zależnym od żywienia,
 • psychologią żywienia,
 • prowadzeniem edukacji żywieniowej.

Obecnie należy ona do bardzo szybko i dynamicznie rozwijającej się dziedziny nauki, na co najprawdopodobniej duży wpływ mają licznie występujące choroby o podłożu dietozależnym ale również wszechobecna moda na zdrowy styl życia i szczupłą sylwetkę.

Dietetyka - co możemy dla Ciebie zrobić?

W naszej Klinice pomożemy Państwu w zrzuceniu zbędnych kilogramów oraz zmianie nawyków żywieniowych. Dzięki planom żywieniowym układanym indywidualnie dla każdego Pacjenta, potrawy będą smaczne oraz łatwe w przygotowaniu.

Podczas pierwszej wizyty dietetyk w przyjaznej atmosferze przeprowadzi szczegółowy wywiad, podczas którego omówiony zostanie dotychczasowy jadłospis oraz styl życia Pacjenta. Na tym etapie bardzo przydatne będą wszelkie badania diagnostyczne dlatego też warto przynieść je ze sobą na wizytę (o ile oczywiście w przeciągu ostatniego pół roku Pacjent wykonał jakieś badania). W trakcie pierwszej konsultacji zostanie wykonany również pomiar i szczegółowa analiza składu ciała Pacjenta.

Analizie poddane zostaną następujące parametry:

 • masa ciała (kg)
 • BMI- Body Mass Index (wskaźnik masy ciała w stosunku do wzrostu)
 • FM- masa tłuszczowa (kg)
 • FM- masa tłuszczowa (%)
 • FFM- beztłuszczowa masa ciała (kg)
 • MM- masa mięśni
 • TBW- zawartość wody całkowitej (kg i %)
 • BMR- podstawowa przemiana materii (kcal/dobę)

  Parametry segmentowe:
 • FM- masa oraz procentowa zawartość tkanki tłuszczowej (kg, %)
 • MM- masa mięśni (kg)
 • FFM- beztłuszczowa masa ciała
 • Poziom tkanki wisceralnej

Na podstawie uzyskanych z analizy informacji, dietetyk wraz z Pacjentem mogą wyznaczyć cele do osiągnięcia oraz parametry, które będą wymagały poprawy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil