Umów wizytę

Zabieg przy użyciu lasera

W klinice Murano oferujemy wiele zabiegów za pomocą lasera. Są to szybkie i skuteczne metody na usuwanie zmian skórnych, cellulitu, rumienia, "pajączków naczyniowych", usuwanie nadmiaru owłosienia i tkanki tłuszczowej, a także na poprawienie kondycji skóry. Warto wspomnieć, że regularne badanie nierówności na naszym ciele, pozwala lekarzowi wykryć ewentualne niebezpieczeństwa z nimi związane i zareagować na nie odpowiednio wcześnie.

Boisz się oddać w ręce chirurga, a chcesz poprawić swój wygląd? Proponujemy mniej inwazyjne rozwiązania. Do najpopularniejszych urządzeń i metod, wykorzystywanych w naszych gabinetach należą: Jett Plasma Lift Medical, Endermolab, laser frakcyjny CO2 czy Cellactor.

Zamiast operacji plastycznej, możesz wykorzystać potencjał Jett Plasma Lift Medical, stosowanego m.in. do liftingu powiek. Z kolei Endermolab LPG (endermologia) sprawi, że Twoja sylwetka będzie wymodelowana i ujędrniona, a nadmiar tłuszczu wyeliminowany. Cellactor to urządzenie wykorzystywane do pozbycia się cellulitu, dzięki energicznym uderzeniom fali akustycznej. Nasza skóra staje się wyrównana i odzyskuje jędrność oraz blask.

Inne popularne zabiegi, do których stosuje się lasery to karboksyterapia, analiza skóry twarzy czy widedermatoskop. 

Skorzystaj z zabiegów, dzięki którym poprawisz komfort swojego życia!

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil