Umów wizytę

Medycyna estetyczna w Klinice Murano

Definicji idealnego ciała jest bardzo wiele – każda kobieta marzy o pięknym ciele, jędrnych pośladkach, szczupłych nogach bez znamion cellulitu, smukłych ramionach, „talii osy”…

„Piękne ciało” jest pojęciem, które bardzo często kojarzone jest ze zdrowiem i młodością. Niemalże wszystkie kobiety marzą o figurze modelki oraz cerze, na której nie widać oznak starzenia się – bez zmarszczek i innych niedoskonałości. W dzisiejszych czasach potrzeba bycia atrakcyjnym, zarówno wśród kobiet i mężczyzn, jest widoczna bardziej niż kiedykolwiek.

W odpowiedzi na coraz większe potrzeby społeczeństwa, w 1978 roku we Francji powstała zupełnie nowa gałąź medycyny – medycyna estetyczna. Obecnie dziedzina ta rozwija się bardzo dynamicznie – zarówno na świecie jak i w Polsce.

Dermatologia estetyczna, która wytworzyła się w obrębie tej dziedziny, zajmuje się zdrowiem człowieka w takich aspektach jak:

  • wygląd zewnętrzny,
  • wizerunek,
  • zmiany w skórze,
  • estetyka,
  • starzenie się skóry
  • samopoczucie. 

Ponadto zajmuje się także korektą różnorodnych defektów, takich jak rozstępy, cellulit, miejscowa otyłość, blizny czy zapadnięte policzki.

Medycyna estetyczna dąży przede wszystkim do tego, by osiągnąć jak największe zadowolenie pacjenta korzystającego z zabiegów mających na celu nie tylko poprawę jego wyglądu, ale także samopoczucia i poczucia własnej wartości.

Mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży, potwierdzone szeregiem dyplomów, certyfikatów oraz ukończonych kursów, zapraszamy państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych w naszej Klinice.

Polecany zabieg:

 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil