Umów wizytę

Medycyna estetyczna w Klinice Murano

Definicji idealnego ciała jest bardzo wiele – każda kobieta marzy o pięknym ciele, jędrnych pośladkach, szczupłych nogach bez znamion cellulitu, smukłych ramionach, „talii osy”…

„Piękne ciało” jest pojęciem, które bardzo często kojarzone jest ze zdrowiem i młodością. Niemalże wszystkie kobiety marzą o figurze modelki oraz cerze, na której nie widać oznak starzenia się – bez zmarszczek i innych niedoskonałości. W dzisiejszych czasach potrzeba bycia atrakcyjnym, zarówno wśród kobiet i mężczyzn, jest widoczna bardziej niż kiedykolwiek.

W odpowiedzi na coraz większe potrzeby społeczeństwa, w 1978 roku we Francji powstała zupełnie nowa gałąź medycyny – medycyna estetyczna. Obecnie dziedzina ta rozwija się bardzo dynamicznie – zarówno na świecie jak i w Polsce.

Dermatologia estetyczna, która wytworzyła się w obrębie tej dziedziny, zajmuje się zdrowiem człowieka w takich aspektach jak:

  • wygląd zewnętrzny,
  • wizerunek,
  • zmiany w skórze,
  • estetyka,
  • starzenie się skóry
  • samopoczucie. 

Ponadto zajmuje się także korektą różnorodnych defektów, takich jak rozstępy, cellulit, miejscowa otyłość, blizny czy zapadnięte policzki.

Medycyna estetyczna dąży przede wszystkim do tego, by osiągnąć jak największe zadowolenie pacjenta korzystającego z zabiegów mających na celu nie tylko poprawę jego wyglądu, ale także samopoczucia i poczucia własnej wartości.

Mając kilkunastoletnie doświadczenie w branży, potwierdzone szeregiem dyplomów, certyfikatów oraz ukończonych kursów, zapraszamy państwa do skorzystania z bogatej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych w naszej Klinice.

Polecany zabieg:

 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil