Umów wizytę

Modelowania ciała

Modelowanie ciała to zabieg polecany osobom, które pomimo aktywnego trybu życia i stosowaniu diety mają problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów a ich skórze brak jędrności.  

Nie jest nowością, że chcąc zachować szczupłą sylwetkę i jędrną skórę trzeba wielu wyrzeczeń i odpowiedniego trybu życia na codzień. Właściwa, urozmaicona dieta, ruch na świeżym powietrzu oraz regularne ćwiczenia to gwarancja posiadania pięknego ciała i dobrego samopoczucia. Łatwo jednak opierać się na wiedzy teoretycznej, gorzej zastosować ją w praktyce. zabieg modelowania ciałaW rzeczywistości tempo dnia codziennego, praca, obowiązki domowe czy też po prostu zmęczenie sprawiają, że najzwyczajniej nie mamy ochoty na dodatkowy wysiłek wkładany w ćwiczenia czy przygotowywanie zdrowych posiłków. Czy oznacza to, że prowadząc taki styl życia jesteśmy skazani na nadwagę i cellulit? W obecnych czasach z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna i wykonywane w jej zakresie zabiegi wyszczuplające. Wybór zabiegów pozwalających na utratę centymetrów w bezbolesny sposób jest bardzo duży a to na jaki zabieg powinniśmy się zdecydować zależy od przeznaczonych na ten cel środków pieniężnych oraz czasu, w jakim chcielibyśmy osiągnąć efekty.

Modelowania ciała - efekty zabiegu:

  • likwidacja tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc tj. uda, pośladki, ramiona i brzuch,
  • redukcję cellulitu i wygładzenie skóry,
  • pozbycie się nadmiaru wody z organizmu,
  • ujędrnienie skóry,
  • pozbycie się kompleksów i poprawa samopoczucia pacjenta,
  • drenaż limfatyczny.

Modelowanie ciała

 

Należy jednak pamiętać, że wszystkie opisane zabiegi stanowią tylko dodatek w całym procesie odchudzania i nie zastąpią aktywności fizycznej i odpowiedniego sposobu odżywiania się.

Polecany zabieg:

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil