Umów wizytę

Endermologia - na czym polega?

Endermologia LPG to nieinwazyjna metoda masażu podciśnieniowego, mającego wpływ na tkankę łączną skóry. Efektem endermologii jest również reaktywacja naturalnego procesu lipolizy, która eliminuje zawartość komórek tłuszczowych - tłuszcz zamienia się w energię, wspomagającą metabolizm. Dzięki temu pobudza się krążenie krwi i limfy. Skóra staje się widocznie wygładzona, ujędrniona, a cellulit mniej widoczny. Ponadto zabieg ten bardzo skutecznie wspomaga usuwanie toksyn z organizmu. Zmniejszają się obrzęki ciała, a skóra staje się bardziej napięta.

Wskazania do zabiegu endermologii

endermologia

Zabieg endermologii modeluje sylwetkę
i działa przeciwstarzeniowo. Może być stosowany jako zabieg wspomagający przed liposukcją oraz po innych zabiegach medycyny estetycznej m.in. operacjach likwidujących blizny pooparzeniowe, przy obrzękach ciała, chorobach reumatycznych (fibriomalgia), niewydolności naczyń, rehabilitacjach ścięgien, itp. Zabieg jest
w pełni bezinwazyjny i bezpieczny. Skóra po terapii może być zaczerwieniona i lekko obolała, jednak szybko się regeneruje. Endermologię możemy wykonać również jako masaż twarzy, po którym skóra staje się zrelaksowana, wypoczęta i wygładzona,
a obrzęki mniej widoczne.

 

Jakie efekty uzyskam dzięki zabiegom endermologii?

Zadaniem zabiegów na ciało jest:

  • wyszczuplanie,
  • wygładzanie,
  • ujędrnianie,
  • modelowanie sylwetki.

Endermologia – przeciwwskazania

  • ciąża, karmienie piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • infekcje, stany podgorączkowe,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • rozszerzone naczynka, żylaki.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem jest ocena stanu skóry, kształtu sylwetki przez profesjonalnie przeszkoloną osobę, która będzie wykonywać zabieg. Następnie pacjent przebiera się w specjalny kombinezon, który umożliwi odpowiednie działanie rolek masujących. Dobrany zostaje program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom pacjenta np. program do wyszczuplenia sylwetki bądź antycellulitowy.
Lipomassage LPG polega na modelowaniu sylwetki za pomocą stymulacji komórkowej. Służą do tego rolki LPG ze specjalnymi silniczkami, umożliwiającymi dopasowanie prędkości obrotów oraz kierunek, posiadające funkcje: zassania, ugniatania skóry i tłuszczu, stymulującymi lipolizę (uwalnianie tłuszczu). Zależnie od oczekiwanych efektów, podczas zabiegu, uruchamiane są określone funkcje głowicy.  ROLL UP stymuluje układ limfatyczny, modeluje sylwetkę, wygładza cellulit. ROLL IN działa na złogi tłuszczu i ROLL OUT, który działa ujędrniająco poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny.

Zabieg Endermologii nie wymaga specjalnego przygotowania. Natomiast po zabiegu zaleca się pić dużo wody, stosować zbilansowaną dietę i wspomóc się odpowiednią aktywnością fizyczną.

zabieg endermologii                     


Ile zabiegów należy wykonać?

Aby endermologia była skuteczna i przyniosła pożądane efekty, należy wykonywać ja w seriach 10-15 zabiegów. Zabiegi wykonywane są 1-2 razy w tygodniu. Aby efekt był bardziej spektakularny jako zabiegi wspomagające polecamy inne zabiegi wyszczuplające np.: Accent Prime, Cellactor, Karboksyterapię.

Części ciała całe ciało
Przedział cenowy od 100 zł
Wskazania utrata jędrności skóry
Czas trwania 45 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil