Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby

Jeśli nie masz pomysłu na prezent lub po prostu nie masz pewności, że dokonasz trafnego wyboru i sprawisz radość osobie, którą chcesz obdarować, karta podarunkowa jest idealną alternatywą dla Ciebie!

Karta podarunkowa oferowana przez Klinikę Murano to wyjątkowa forma prezentu. Możesz ją podarować nie tylko w Święta ale także z okazji imienin, urodzin, Walentynek czy też zupełnie bez okazji chcąc po prostu sprawić radość bliskiej Twemu sercu osobie.

Jak to działa?

Możesz wybrać dowolny zabieg lub przeznaczyć dowolną kwotę, a my pomożemy w wyborze najlepszego zabiegu dla osoby obdarowanej.
Karta ważna jest przez trzy miesiące lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Nie podlega wymianie na gotówkę. Jeżeli cena wybranego przez pacjenta zabiegu przewyższa wartość karty, możliwa jest dopłata reszty sumy kartą lub gotówką.

Gdzie kupić?

Karty podarunkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży w recepcji Kliniki. Przyjdź i odbierz kartę od ręki! Jeśli jednak nie dysponujesz wolnym czasem lub nie mieszkasz na terenie Warszawy zadzwoń do nas lub napisz- istnieje możliwość wysłania karty pocztą.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil