Laser neodymowo-yagowy Mydon

Laser Nd:YAG

Laser neodymowo-yagowy posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań w medycynie. Jest to laser impulsowy oparty na granacie itrowo-glinowym (YAG). Jego największą zaletą jest długość emitowanej fali, dzięki czemu może głębiej wnikać w leczoną tkankę.

Laser działa na skórę poprzez emitowanie fali światła, która, skupiona w konkretnym miejscu, wytwarza ciepło, które pozwala – w zależności od wykonywanego zabiegu – na naprawę tkanki bądź usunięcie zakażonych komórek.

Laser Nd:YAG wykorzystywany jest przy zabiegach odmładzania skóry, leczenia „pajączków naczyniowych” (teleangiektazje), rumienia, trądziku różowatego jak i poprawiania wiotkości skóry czy też usuwania włosów.

Do ogólnych przeciwskazań do zabiegów z użyciem lasera należą: ciąża, czynna choroba nowotworowa, zmiany zakrzepowe, opalenizna.

Parametry:

 • rodzaj impulsu: sekwencyjny,
 • długość fali: 1064 nm,
 • częstotliwość: 0.5 - 2 Hz,
 • gęstość energii: 10 - 450 J/cm2,
 • długość impulsu: 5 - 40 ms,

Wskazania:

 • powierzchowne i głęboko leżące naczynia
 • czerwone i niebieskie naczynka na twarzy i nogach
 • inne symptomy takie jak naczyniaki krwionośne, pajączki itd

Przeciwwskazania:

 • opalenizna,
 • zmiany zakrzepowe,
 • czynna choroba nowotworowa,
 • ciąża.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Botox

Toksyna botulinowa popularnie zwanana botoxem stosowana jest najczęściej do wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil