DermaPen - Mezoterapia mikroigłowa

DermaPen jest to system umożliwiający dostarczenie substancji czynnych do skóry i naskórka, oparty na automatycznym nakłuwaniu przy pomocy pulsujących igieł.

Zabieg ten wyróżnia się na tle tradycyjnych metod stosowanych przy zabiegach mezoterapii igłowej, zapewniając większy komfort pacjenta. Dzięki niezwykłej skuteczności i prostocie wykonania zabiegu lekarze i pacjenci na całym świecie są zadowoleni z efektów terapii, bez odczuwania skutków ubocznych. System 12 pulsujących igieł stosowanych w urządzeniu DermaPen automatycznie nakłuwających obszary skórne, zwiększa oddziaływanie zabiegów, a także jednocześnie redukuje ból i dyskomfort pacjentów.

Działanie DermaPen

System ten dąży do odżywienia i poprawy napięcia skóry poprzez pobudzenie skóry do naturalnej produkcji kolagenu, przez co znacznie ją odmładza. DermaPen wykorzystuje się także do leczenia łysienia oraz blizn potrądzikowych, urządzenie to wspomaga gojenie ran, redukuje zmarszczki, drobne bruzdy oraz poprawia wygląd rozstępów.

Wskazania do zabiegu:

Głównymi wskazaniami do zastosowania zabiegu jest leczenie blizn potrądzikowych i oparzeniowych, zmniejszenie widoczności rozstępów, leczenie łysienia, a także redukcja zmarszczek.

Przeciwwskazania do zabiegu:

Tak jak w przypadku innych zabiegów dermatologicznych, przeciwwskazaniem do zastosowania zabiegu jest ciąża i okres karmienia piersią. Inne przeciwwskazania to choroby nowotworowe skóry, miejscowe stany zapalne skóry, aktywna opryszczka lub aktywny trądzik.

Wygląd i przebieg zabiegu

Skóra poddawana zabiegowi znieczulona zostaje kremem znieczulającym i dokładnie zdezynfekowana. Dzięki wykorzystywanym w urządzeniu DermaPen mikronakłuwaniu, daje ono sposobność dobrania głębokości wkłuć – zależnie od okolicy, wskazania i grubości skóry. Głębokość można dowolnie zmieniać w trakcie zabiegu, w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm. Po naniesieniu na skórę stosownego preparatu wykonuje się kilka pasaży, by jak najdokładniej pokryć powierzchnie poddane leczeniu. W trakcie zabiegu można zauważyć równomierne zaczerwienienie skóry, a czasem punktowe krwawienie – nie dochodzi jednak do powstawania krwiaków lub siniaków. Cały zabieg trwa około 30-45 minut.

Profilaktyka pozabiegowa

Zaletą stosowania mezoterapii miktoigłowej DermaPen jest brak okresu rekonwalescencji pacjenta – praktycznie od razu możne on wrócić do zwykłych czynności dnia codziennego. Przez okres około 6 tygodni po zabiegu należy unikać solarium i wystawiania się na nadmierne światło słoneczne.

Częstotliwość  zabiegów

By uzyskać jak najskuteczniejsze efekty leczenia, zaleca się wykonanie serii zabiegów – drugi zabieg po dwóch tygodniach od pierwszego, a następnie jeden zabieg w miesiącu przez okres od 2 do 3 miesięcy.

 

Części ciała całe ciało
Przedział cenowy 300-1400 zł
Wskazania odżywienie, redukcja blizn i zmarszczek, redukcja rozstępów
Czas trwania 15-30 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Botox

Toksyna botulinowa popularnie zwanana botoxem stosowana jest najczęściej do wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil