Co to jest Redensity II?

Redensity II to innowacyjny żel dedykowany leczeniu okolicy oka, który zapewnia długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. Zawiera on optymalnie dobrane stężenie kwasu hialuronowego (HA) - 15 mg/g, delikatne usieciowanego, a także kompleks odnawiający skórę i lidokainę.

Dzięki specjalnie opracowanym niskim właściwościom higroskopijnym jest on idealny do wykonywania zabiegów delikatnej strefy wokół oczu, dzięki czemu minimalizuje ryzyko powstania obrzęku. Oprócz tego jest lekkim żelem z optymalnie dostosowanymi właściwościami mechanicznymi, wywierającym minimalny nacisk na tkanki, tak aby do minimum ograniczyć ryzyko powstawania obrzęku (1,5%), co zostało potwierdzone w 3 fazie badań klinicznych (67 pacjentów monitorowanych przez rok). Jego wiskoelastyczność jest tak dobrana, aby „otulić" obszar wokół oczu.

Wskazania:

  • cienie pod oczami,
  • dolina łez,
  • "worki pod oczami",
  • delikatne zmarszczki w okolicy oczu.

Przeciwwskazania:

  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • cukrzyca,
  • skłonność do powstawania bliznowców,
  • infekcje skórne w miejscu, w którym ma być wykonana iniekcja.

Jak wygląda zabieg Redensity II?

Zabieg może być wykonywany jedynie przez lekarza. Iniekcje wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą co 0,5-1,5cm.
Po zabiegu pozostają ślady na skórze w postaci punkcików lub kratki w zależności od zastosowanej techniki, a czas ich utrzymywania się zależy od rodzaju zastosowanego preparatu i wynosi od 6-72 godzin. Nakłucia są mało bolesne lecz w przypadku niskiego progu wrażliwości na ból, stosowane jest znieczulenie miejscowe. Po zabiegu wykonujemy masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane.

Kiedy pojawia się efekt i jak długo się utrzymuje?

Pierwszy efekt zabiegu Redensity II widoczny jest od razu po jego zakończeniu natomiast pogłębia się on w ciągu pierwszych kilku dni. Zabieg wykonywany jest jednorazowo, nie wymaga powtarzania. W zależności od indywidualnych uwarunkowań Pacjenta oraz stylu życia jaki prowadzi efekt widoczny będzie około 8-10 miesięcy.

Części ciała okolice oczu
Przedział cenowy 1000 zł
Wskazania dolina łez
Czas trwania 15-30 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Botox

Toksyna botulinowa popularnie zwanana botoxem stosowana jest najczęściej do wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil