Lifting twarzy

Lifting twarzy - zabieg

Niechirurgiczny lifting twarzy to zabieg medycyny estetycznej rewitalizujący skórę twarzy. 

Znane powiedzenie mówiące, że „twarz jest zwierciadłem duszy” doskonale wpisuje się w rzeczywistość. Zmęczenie czy też nieprzespana noc, zły nastrój, osłabienie ale również pogodny charakter, optymizm i wewnętrzna radość- wszystkie te elementy możemy wychwycić zaledwie po jednym spojrzeniu na czyjąś twarz.

Skóra u młodych osób jest piękna sama w sobie, nie potrzebuje żadnych zabiegów kosmetycznych bądź upiększających, jej głównymi atutami są  jędrność, sprężystość oraz brak zmarszczek. Żadna młoda kobieta nie pomyśli nawet o tym, żeby wykonać u siebie zabieg liftingu twarzy.

Jednak nic nie trwa wiecznie, wraz z upływem lat stan skóry a zwłaszcza skóry twarzy zaczyna się pogarszać. Struktury skóry ulegają degradacji i tracą zdolność do regeneracji tkanek. Słabiej i wolniej zaczynają działać mechanizmy, które mają wpływ na funkcjonowanie skóry. Zmniejsza się grubość skóry właściwej, rozluźnieniu i zanikaniu ulegają włókna kolagenowe i elastynowe, które stanowią rusztowanie dla komórek. Dochodzi do zaburzeń pracy gruczołów łojowych, zaburzeń równowagi wodno - tłuszczowej, która odpowiada za utrzymanie wilgoci w skórze. Znacznemu osłabieniu ulega synteza kwasu hialuronowego, który odpowiada za nawilżenie skóry.
Poziom utraty jędrności zależy również od rodzaju skóry. Znacznie szybciej zaobserwujemy ją u osób z suchą i delikatną skórą, niż grubą i przetłuszczającą się.

Na utratę jędrności skóry może mieć wpływ wiele czynników. Dzielimy je na:

  • fizjologiczne, a więc związane z genami, naturalnym starzeniem się, zaburzeniami gospodarki hormonalnej, zbyt częstymi i gwałtownymi wahaniami wagi,
  • środowiskowe, takie jak zła dieta, używki: alkohol, papierosy, wysuszenie skóry, niedostateczna ochrona przed promieniami UV

Lifting twarzy - zatrzymaj czas

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem jednak ogromna część kobiet nie potrafi poradzić sobie z upływającym czasem, nie godzi się z faktem, że ich skóra się zmienia i dlatego też decyduje się na skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej, która to w tej kategorii pozostawia bardzo szeroki wachlarz usług do wyboru.

Lifting twarzy to rodzaj zabiegu, który bardzo wielu paniom kojarzy się ze skomplikowaną operacją wymagającą długiego okresu rekonwalescencji. Faktycznie jest to prawda, ale jeśli na myśli mamy tradycyjny lifting chirurgiczny z użyciem skalpela, który wymaga od pacjentki pozostania w szpitalu.

Obecnie dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi medycyny estetycznej przywrócenie dawnego wyglądu i pozbycie się niedoskonałości możliwe jest w sposób bezinwazyjny.

Niechirurgiczny lifting twarzy gdyż właśnie o nim mowa pozwala w sposób bezbolesny, szybki a co najważniejsze nie wymagający rekonwalescencji zlikwidować bruzdy i zmarszczki, wymodelować owal twarzy, wypełnić dolinę łez czy też podnieść opadające powieki.

Efekty uzyskane po przeprowadzeniu liftingu twarzy mogą utrzymywać się nawet kilkanaście miesięcy.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Botox

Toksyna botulinowa popularnie zwanana botoxem stosowana jest najczęściej do wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil