Powiększanie ust - zabieg

Piękne usta stanowią główny atrybut kobiecej urody. Każda przedstawicielka płci pięknej marzy o pełnych i zmysłowych ustach jednak nie każda może się takimi ustami poszczycić. Często wiele Pań uważa, że ich usta są za małe, za wąskie, asymetryczne, czy też nadają smutnego wyrazu twarzy.

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej możemy zaradzić tym wszystkim problemom i pomóc w osiągnięciu wymarzonego kształtu i wyglądu ust. Najbezpieczniejszym wypełniaczem stosowanym w tym celu jest kwas hialuronowy. Jego wstrzyknięcie spowoduje, iż usta staną się nawilżone, pełniejsze, poprawi się ich kontur i kolor. Również zmarszczki wokół ust będą mniej widoczne, co w efekecie sprawi, iż skóra będzie wyglądała na wygładzoną i młodszą.

Przeciwwskazania:

Głównymi przeciwwskazaniami dyskwalifikującymi pacjenta od przeprowadzenia zabiegu powiększania ust są:

  • choroby nowotworowe,
  • stany zapalne skóry tj. trądzik i opryszczka,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Podobnie jak w znacznej większości zabiegów kosmetycznych kobiety w ciąży oraz karmiące piersią również nie mogą poddać się zabiegowi wypełniania ust kwasem hialuronowym.

Jak długo trwa zabieg powiększania ust?

Czas ostrzykiwania wynosi około 10 minut. Do tego czasu należy doliczyć czas na znieczulenie (około 20 minut).

Opis zabiegu

Powiększenie ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w postaci przezroczystego żelu bardzo cienką igłą w miejsce wymagające korekcji. U pacjentów wrażliwych na ból można zastosować znieczulenie miejscowe przed zabiegiem. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które ustępują po 1-2 dniach.

Powstawanie i utrzymywanie się efektów

Powiększanie ustPacjent nie musi czekać na pojawienie się efektów, gdyż następstwa zabiegu są widoczne natychmiast. Rezultat utrzymuje się mniej więcej przez okres 9-12 miesięcy. Jego trwałość zależna jest od obszaru poddanego zabiegowi, a także od wieku pacjenta czy trybu życia – palenie papierosów lub silne nasłonecznianie się, również solarium może znacznie skrócić czas działania preparatu.

Pielęgnacja po zabiegu

Gdy jesteśmy po zabiegu powinniśmy unikać zbyt dużego wysiłku fizycznego i nie narażać się na działanie promieni słonecznych i nadmiernego zimna, ani też korzystać z sauny czy solarium. Najlepszym rozwiązaniem będzie całkowite zrezygnowanie z ekspozycji na Słońce, aby nie nabawić się przebarwień. Nie należy również również dotykać i masować miejsc, które były poddane zabiegowi.

Co oferujemy?

W naszej klinice wypełniamy usta kwasem hialuronowym firmy Teyosal Kiss. Jest to jednofazowy kwas hialuronowy, zawierający jedno z największych stężeń dostępnych na rynku. W procesie produkcyjnym wykorzystuje się innowacyjne metody, które gwarantują bezpieczne wchłanianie preparatu przez skórę i jego tolerancję przez organizm. Dzięki temu możemy liczyć na długotrwałe efekty kuracji.

Części ciała usta
Przedział cenowy 1300 zł
Wskazania powiększanie i wypełnianie ust
Czas trwania 30 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Jest to zaawansowany system, dzięki któremu możemy wykrywać nowe zmiany na skórze, klasyfikować nowotwory czy analizować wcześniej wykryte znamiona.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil