Umów wizytę

Veinwave na rozszrzone naczynia krwionośne

Veinwave jest niezwykle skutecznym urządzeniem wykorzystywanym do leczenia zmian naczyniowych w obszarze całego ciała. Technologia, w oparciu o którą działa Veinwave, czyli termokoaglacja jednobiegunowa, polega na zamykaniu naczynek przy wykorzystaniu kontrolowanej dawki energii cieplnej. Energia przekazywana jest tuż pod naskórek za pomocą bardzo cienkiej igły. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom tkanki otaczające leczony obszar nie ulegają uszkodzeniu, zminimalizowane zostało także ryzyko powstania zmian skórnych.

Do zalet zabiegów z wykorzystaniem Veinwave należy natychmiastowy i trwały efekt, krótki czas trwania, możliwość wykonania bez względu na porę roku (nie ma konieczności unikania słońca) a także niska bolesność.

Korzyści wynikające z zabiegów przy użyciu urządzenia Veinwave

 • Pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek,
 • Krótki czas zabiegu, przynoszący natychmiastowy efekt,
 • Możliwość wykonywania zabiegu przez cały rok, bez konieczności unikania słońca,
 • Małe ryzyko wytępowania takich powikłań jak: ból, poparzenia, przebarwienia czy blizny,
 • Szybkie efekty bez skutków ubocznych,
 • Niska bolesność - „ugryzienie komara lub wyrywanie włosa",
 • Bez okresu rekonwalescencji,
 • Bez konieczności noszenia opasek uciskowych, kombinezonów,
 • Dla każdego rodzaju skóry,
 • Zdolność do skutecznego leczenia wrażliwych obszarów, takich jak twarz, kostki i kolana,
 • Sprawdzona procedura, bezinwazyjna, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA.
Części ciała całe ciało
Przedział cenowy 180-1250 zł
Wskazania rozszerzone naczynia krwionośne
Czas trwania 15-45 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil