Umów wizytę

 

 

 

Na skórze twarzy znajdziemy nie tylko oznaki upływającego czasu w postaci zmarszczek, ale również zmiany jej zabarwienia : plamy, przebarwienia, odbarwienia. Negatywny wpływ działania promieniowania UV, oraz jego efekty w postaci zmian pigmentacyjnych i fotoagingu zmienił podejście ludzi do eksponowania skóry na słonce. Preparaty z wysokim filtrem UV stały się nieodłącznym elementem całorocznej pielęgnacji, a nie tylko kosmetykiem stosowanym opcjonalnie latem. W walce z przebarwieniami nie chodzi już tylko o ochronę przeciwsłoneczną, oczywiście jest ona niezbędna, ale nie wystarczajaca. Zaburzenia pigmentacji rzadko powstają natychmiast po ekspozycji na słońce. Są skutkiem fotoagingu i szkodliwego oddziaływania na skórę wolnych rodników, które powodują fotouszkodzenia oraz stany zapalne. Dlatego niezbędnym elementem ochrony przed przebarwieniami jest stosowanie neurokosmetyków o profilu rozjaśniającym i antyoksydacyjnym przez cały rok.

WSKAZANIA

- przebarwienia różnego pochodzenia

- nierównomierny koloryt skóry

skóra z tendencją do zmian pigmentacyjnych

Zabieg rozjaśniający przebarwienia i wyrównujący koloryt

Profesjonalna kuracja ukierunkowana na walkę z przebarwieniami różnego pochodzenia: pozapalnymi, hormonalnymi, posłonecznymi i naczyniowymi. Idealna w celu rozjaśniania już istniejących zmian pigmentacyjnych oraz profilaktycznie w okresie zwiększonej podatności na ich powstawanie.

Linia jest rekomendowana do stosowania przez cały rok.

Po zabiegu: możesz od razu wrócić do codziennych obowiązków.

Rekomendowana ilość w serii dla maksymalnego efektu: 6-8 co 10 dni

Efekty: rozjaśnienie przebarwień, widoczne ujednolicenie kolorytu skóry, jasna cera

Twoja pielęgnacja domowa

Neuro- krem dla każdego typu skóry ze skłonnością do przebarwień
UniTone Neuro Cream

Krem o dermokosmetycznej formule łączący składniki aktywne, które normalizują pigmentację skóry. Rekomendowany do stosowania przez cały rok (także pod makijaż).

Eliksir z witaminą C w sferycznym nośniku 
UniTone Forte- C Elixir

Serum o wysokiej koncentracji witaminy C umieszczonej w sferycznym nośniku, która wyrównuje koloryt, rozjaśnia przebarwienia, jest silnym antyoksydantem i wzmacnia naczynia krwionośne.

 

 

 

 

 

Specjalistyczny balsam do ciała
UniTone Neuro Body Balm

Balsam rozjaśniający polecany do pielęgnacji ciała po goleniu, depilacji i zabiegach IPL. Zawiera Quora Noni i kwas szikimowy, które regulują mikrobiom skóry oraz łagodzą podrażnienia.

Części ciała twarz
Przedział cenowy 160-220 zł
Wskazania przebarwienia różnego pochodzenia
Czas trwania
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil