Jak mieć nieskazitelną cerę i gęste włosy? Te pytania zadaje sobie każdy z nas. Nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić sobie zadowalający wygląd tylko zdrowym odżywianiem czy suplementami diety. Czasami musimy podjąć efektywniejsze działania w walce o nasze dobre samopoczucie i pewność siebie.

Medycyna estetyczna obejmuje zarówno zabiegi na twarz, jak i na całe ciało. Pojęcie to odwołuje się nie tyle do ratowania zdrowia i zagrożonego życia pacjenta, co poprawienia jego samooceny, poprzez korektę wyglądu. Nikt z nas nie jest idealny, każdy ma jakieś niedoskonałości, jednak w niektórych przypadkach mogą one uprzykrzyć życie. Dlatego warto jest zasięgnąć rady specjalisty i udać się do kliniki medycyny estetycznej, w której pozbędziemy się kompleksów.

Jakiś czas temu niewiele osób przyznawało się do poprawiania jakichkolwiek zmian w swoim wyglądzie, dzisiaj jest to już na porządku dziennym. Już nie tylko popularne osoby korzystają z zabiegów upiększających takich jak np. powiększanie ust. Ceny nie są wygórowane, a kliniki oferują szeroki wachlarz różnych usług, dzięki czemu każdy może pozwolić sobie na komfort bycia pięknym.

W klinice Murano znamy sposoby na zminimalizowanie zmarszczek, rozszerzonych naczynek krwionośnych, redukcję przebarwień, trądziku i blizn. Pomożemy przywrócić Twojej skórze jędrność i elastyczność, wygładzić i wymodelować owal twarzy, nadać ustom powabny kształt. Twoje spojrzenie znów nabierze blasku, cienie pod oczami zostaną zredukowane, dolina łez wypełniona, a powieki podniesione. Każdy, kto boryka się z nadmiernym wypadaniem włosów, może rozwiązać ten problem z pomocą naszych specjalistów.

Do najpopularniejszych metod odmładzających należą zabiegi, w których stosuje się kwas hialuronowy, laser neodymowo-yagowy, endermologia, mezoterapia igłowa, terapia światłem LED, a także botoks (toksyna botulinowa). Botoks jest najczęściej wykorzystywanym sposobem na wygładzanie i wyrównywanie zmarszczek mimicznych.

Już dziś możesz wybrać najlepszą metodę dla siebie, oddać się w bezpieczne ręce profesjonalisty i cieszyć się niesamowitymi efektami.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil