Modelowanie twarzy nie jest już domeną osób starszych, które chcą przywrócić swojej skórze młody wygląd. Coraz częściej korzystają z tej opcji ludzie młodzi, którzy chcą pozbyć się zbyt pulchnych policzków, uwydatnić kości policzkowe, wyszczuplić i wymodelować podbródek, zminimalizować drobne zmarszczki, unieść łuk brwiowy. Dziś zabieg modelowania twarzy nie polega tylko na przywróceniu utraconej objętości, ale również wygładzeniu i zmniejszeniu niektórych partii twarzy.

W tym celu wykorzystuje się kwas hialuronowy, który wypełnia zmarszczki i bruzdy, modeluje i konturuje rysy twarzy. Z powodzeniem stosuje się go do wypełniania doliny łez czy redukowania cieni pod oczami.

Do modelowania twarzy służy także laser Harmony XL ClearLift. Zapobiega on przebarwieniom, fotostarzeniu, utracie elastyczności i jędrności skóry.

Kolejnym nowoczesnym urządzeniem, proponowanym przez naszą klinikę jest Endermolab. Wykonany nim Lipomassage LPG stymuluje komórki do regeneracji. Warto zainteresować się lipolizą, która jest świetną alternatywą dla operacji plastycznych. W sposób nieinwazyjny pomaga redukować nadmiar tkanki tłuszczowej z poszczególnych partii ciała.

Innym popularnym zabiegiem w naszej Klinice jest modelowanie ciała, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zabiegu. 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil