Osoby, które posiadają cienką, wrażliwą i delikatną skórę powinny zapewnić jej specjalną pielęgnację. Taka skóra jest częściej narażona na powstawanie rozszerzonych naczynek.

Teleangiektazje, czyli rozszerzone naczynka krwionośne mogą dotykać i mężczyzn i kobiety w różnym wieku. Są one widoczne na twarzy, dekolcie, nogach czy plecach. Stanowią problem nie tylko estetyczny, ale także zdrowotny, ponieważ mogą im towarzyszyć takie dolegliwości, jak: pieczenie czy ból. Zmiany naczyniowe dzielimy na wrodzone (tj. możemy je dziedziczyć), albo nabyte w ciągu całego życia. Jakie są przyczyny powstawania rozszerzonych naczynek? Mogą to być czynniki zewnętrzne i wewnętrzne: alergia, zapalenia skóry, stosowanie hormonów (np. używanie środków antykoncepcyjnych), sterydów, niekorzystne warunki atmosferyczne (temperatura, wiatr, wilgoć, słońce).

W klinice Murano polecamy zabiegi z użyciem takich urządzeń, jak Veinwave, służącym do leczenia zmian naczyniowych na całym ciele czy też lasera neodymowo-yagowego, który jest najlepszym wyborem w usuwaniu dużych naczyń krwionośnych na nogach.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil