Czy dokucza Ci swędząca, zaczerwieniona i podrażniona skóra na piętach, kolanach, łokciach? Jej zły stan jest związany z niewystarczającym nawilżeniem tych partii, dlatego ważne, aby stosować odpowiednie kremy, jak i pić duże ilości wody. Jeśli jednak problem nasila się, mimo odpowiedniej pielęgnacji, to powinniśmy zastosować bardziej radykalne metody. Jak się pozbyć nieestetycznych suchych partii ciała?

W naszej klinice jednym z najpopularniejszych zabiegów jest mikrodermabrazja diamentowa., polegająca na kontrolowanym złuszczaniu naskórka. Jest ona alternatywą dla silnego peelingu chemicznego. Przyspiesza krążenie krwi oraz limfy, produkcję kolagenu i elastyny, wzmacnia barierę ochronną skóry oraz eliminuje jej nadmierne rogowacenie i suchość.

Zabieg SilkPeel łaczy mikrodermabrazję diamentową i infuzję, polegającą na zaaplikowaniu specjalnego preparatu wgłąb naszej skóry. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy pragną poprawić stan swojej skóry bez ingerencji igieł, strzykawek i laserów.

mikrodermabrazja diamentowa SilkPeel MD Platinum
WIĘCEJ INFORMACJImikrodermabrazja diamentowa SilkPeel MD Platinum
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil