Opadające i przymknięte powieki nie prezentują się atrakcyjnie i sprawiają, że oczy wyglądają na mniejsze. Poza tym w przypadku kobiet, mogą one powodować dyskomfort w malowaniu się. Starzenie się skóry to główna przyczyna opadania powiek, które może nastąpić już po 30. roku życia. Wtedy zanikają powoli włókna kolagenowe, odpowiedzialne za utrzymanie sprężystej i elastycznej skóry. Skóra, która jest najcieńsza, najszybciej traci jędrność. Jak powstrzymać uciekający czas i zachować młode spojrzenie na dłużej?

W klinice Murano prowadzimy zabiegi z użyciem urządzenia Jett Plasma Lift Medical. Jest ono nieinwazyjne, precyzyjne i można dzięki niemu pozbyć się szybko pomarszczonych i opadających powiek.

Jest to sprzęt wykorzystywany nie tylko w medycynie estetycznej do poprawy wyglądu powiek i do liftingu twarzy, ale także w okulistyce, stomatologii oraz dermatologii. Możemy za jego pomocą usuwać zmarszczki, rozstępy, blizny, a także trądzik. Skóra stanie się znów mocna, sprężysta, a upływający czas już nie będzie spędzał nam snu z powiek.

W klinice Murano wykonujemy również niechirurgiczny lifting twarzy. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją zabiegu. 

JETT Plasma Medical
niechirurgiczny lifting powiek
WIĘCEJ INFORMACJIJETT Plasma Medical
niechirurgiczny lifting powiek
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil