Opadające i przymknięte powieki nie prezentują się atrakcyjnie i sprawiają, że oczy wyglądają na mniejsze. Poza tym w przypadku kobiet, mogą one powodować dyskomfort w malowaniu się. Starzenie się skóry to główna przyczyna opadania powiek, które może nastąpić już po 30. roku życia. Wtedy zanikają powoli włókna kolagenowe, odpowiedzialne za utrzymanie sprężystej i elastycznej skóry. Skóra, która jest najcieńsza, najszybciej traci jędrność. Jak powstrzymać uciekający czas i zachować młode spojrzenie na dłużej?

W klinice Murano prowadzimy zabiegi z użyciem urządzenia Jett Plasma Lift Medical. Jest ono nieinwazyjne, precyzyjne i można dzięki niemu pozbyć się szybko pomarszczonych i opadających powiek.

Jest to sprzęt wykorzystywany nie tylko w medycynie estetycznej do poprawy wyglądu powiek i do liftingu twarzy, ale także w okulistyce, stomatologii oraz dermatologii. Możemy za jego pomocą usuwać zmarszczki, rozstępy, blizny, a także trądzik. Skóra stanie się znów mocna, sprężysta, a upływający czas już nie będzie spędzał nam snu z powiek.

W klinice Murano wykonujemy również niechirurgiczny lifting twarzy. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją zabiegu. 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil