Teleangiektazje, tj. rozszerzone naczynia krwionośne mogą występować pojedynczo lub licznie, tworząc gęstą sieć, tzw. "pajączków". Tworzona jest ona przez naczynia włosowate, które ściśle do siebie przylegają, powodując zaczerwienienie skóry, występujące w danym obrębie lub też na całym ciele. Jak sobie z nimi radzić? W klinice Murano polecamy zabiegi Veinwave oraz laser neodymowo-yagowy.

Zabiegi z urządzeniem Veinwave dają natychmiastowe, spektakularne efekty w krótkim czasie. Polegają one na zamykaniu naczynek dzięki energii cieplnej, którą dostarcza się pod naskórek za pomocą cienkiej igły. Proces ten nazywa się profesjonalnie termokoagulacją jednobiegunową. Zdrowe komórki wokół leczonego obszaru pozostają nienaruszone, zmniejszone jest także ryzyko wystąpienia zmian skórnych.

Laser neodymowo-yagowy naświetla rozszerzone naczynka promieniem lasera i podgrzewa krew w naczynku. Dzięki temu naczynka zostają obkurczone i zamknięte. Zabieg z użyciem laseru nie jest bolesny, ale może wystąpić po nim nieprzyjemne pieczenie.

W klinice Murano wykonujemy również inne zabiegi medycyny estetycznej poprawiające stan skóry, takie jak endermologia oraz mezoterapia. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją zabiegów.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil