Moda na piękne ciało towarzyszy ludzkości od niepamiętnych czasów. Już w starożytności królowały pojęcia kalos kagathos, czyli piękny i dobry. Piękne ciało szło w parze z pięknym wnętrzem, człowiek który potrafił zadbać o swoją "szatę zewnętrzną", umiał też pielęgnować umysł i serce. Dziś niewiele się zmieniło: ludzie o pięknym wyglądzie, wyrzeźbionej sylwetce i przyjemnej aparycji przyciągają do siebie innych, ponieważ sprawiają wrażenie pewniejszych siebie.

Człowiek zadbany, pachnący, gładki, kojarzy nam się z osobą, która potrafi zapanować nad swoim życiem. Niestety nikt z nas nie rodzi się perfekcyjny. Są ludzie, którzy borykają się z problemami, takimi jak: nadmierne owłosienie, zbyt duża potliwość, rozszerzone naczynka krwionośne, blizny pourazowe, rozstępy czy szorstkie partie ciała. Możemy się ich pozbyć w zaskakująco krótkim czasie dzięki specjalnym zabiegom. Częstym problmem towarzyszącym kobietom w ciąży są rozstępy. W Klinice Murano mamy na to skuteczny sposób - usuwanie rozstępów odbywa się np. przy użycia lasera frakcyjnego. Wystarczy zaledwie kilka zabiegów, aby pozbyć się rozstępów. Co więcej, współczesna medycyna estetyczna oferuje nieinwazyjne metody pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jeżeli nie akceptujesz siebie w 100%, a możesz to zmienić, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! W klinice Murano znajdziesz coś dla ciała i duszy oraz pozbędziesz się kompleksów!

Proponujemy zabiegi, dzięki którym Twoja skóra odzyska swój dawny blask i jędrność: redukcja cellulitu, karboksyterapia czy endermologia.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil