Elastyczność jest właściwością biomechaniczną, która sprawia, że nasza skóra jest plastyczna, ma zdolność rozciągania się i odkształcania oraz jest odporna na urazy mechaniczne. Za jędrność i sprężystość ciała odpowiada skóra właściwa, w której znajdują się fibroblasty.

Dzięki nowej technologii Endermolab, możemy wykonywać zabiegi na całym naszym ciele. Terapia ta jest stuprocentowo naturalna i bezpieczna. Pacjenci mogą szybko powrócić po niej do normalnego trybu życia. Jaki jest cel endermologii? Przede wszystkim pozwala ona pacjentom pozbyć się nadmiaru tłuszczu, wygładzić i ujędrnić ciało.

Kolejną terapią, dedykowaną osobom, które pragną w sposób szybki i bezbolesny wymodelować swoją sylwetkę jest mezoterapia. Wykorzystuje ona osocze bogatopłytkowe, które ma na celu odbudowanie komórek i wznowienie produkcji kolagenu. Tym oto sposobem skóra pacjenta staje się znów napięta i elastyczna.

Klinika Murano oferuje także skuteczne zabiegi redukujące cellulit. Zapoznaj się ze specyfikacją zabiegu i opiniami pacjentów.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil