Rozstępy to zmiany, które zachodzą głęboko w skórze, nic więc dziwnego, że trudno się ich pozbyć domowymi sposobami. Jakie są przyczyny ich pojawienia się? Kulturystyka, sterydy, ciąża, szybkie wzrastanie w wieku nastoletnim, otyłość, wahania wagi, dziedzicznie w genach. Rozstępy są problematyczną kwestią dla wielu ludzi, szczególnie dla kobiet. Ich powstawanie przebiega w dwóch etapach: najpierw pojawiają się na naszej skórze ciemnoczerwone zmiany, które później nabierają barwy ciemnofioletowej.

Każdy z nas chciałby się cieszyć gładkim ciałem, bez widocznych i szpecących blizn czy pęknięć. Na szczęście istnieją innowacyjne metody usuwania rozstępów, które pomogą nam powrócić do sprężystego i elastycznego ciała.

Rozstępy mogą się pojawiać na brzuchu, udach i plecach. Jedną z metod jest karboksyterapia, która pomaga pozbyć się cellulitu oraz zredukować rozstępy. Możemy również skorzystać z lasera ablacyjnego CO2, który wskazany jest nie tylko przy rozstępach, ale również przy usuwaniu blizn potrądzikowych, przebarwień, a także zmian pigmentacyjnych.

W Klinice Murano wykonujemy również inne zabiegi poprawiające wygląd skóry, m.in. modelowanie ciała. Zachęcamy do zapoznania się ze opisem zabiegu.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil