Tkanka tłuszczowa znajduje się w wielu miejscach naszego ciała, m.in. na udach, brzuchu, biodrach, ramionach. Może się także odkładać na ścianach tętnic i żył. Nadmiar tłuszczu jest niebezpieczny dla naszego zdrowia. Z niektórych partii możemy się go pozbyć stosując odpowiednią dietę oraz treningi. Niestety są miejsca, które nie poddadzą się diecie, ani ćwiczeniom, takie jak: brzuch, biodra, kolana, plecy czy podbródek.

Do jednych z najskuteczniejszych metod bez użycia narzędzi chirurgicznych jest lipoliza iniekcyjna. Zabieg ten polega na trwałym usuwaniu tkanki tłuszczowej poprzez wstrzykiwanie specjalnych substancji, rozbijających komórki tłuszczowe. W ten sposób możemy się pozbyć problemu na zawsze. Jest to idealna metoda na pozbycie się tłuszczu z miejsc, które są ciężkie do wymodelowania innymi sposobami. Lipoliza służy również do poprawy owalu twarzy i usuwania tłuszczaków.

Kolejna nieinwazyjna i przełomowa metoda to karboksyterapia, która polega na wprowadzeniu pod naszą skórę dwutlenku węgla.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil