Nie wiesz, jak radzić sobie z oznakami starzenia, ponieważ wszystkie sposoby zawiodły? Może pora poczynić odważniejsze kroki? W klinice Murano mamy sprawdzone sposoby na usuwanie zmarszczek. Proponujemy m.in. zabiegi kwasem hialuronowym, botoks czy też laser Alma Harmony XL Er:Yag. Poznaj sposoby na zmęczoną, pozbawioną promienności, szarą i suchą cerę. Pożegnaj raz na zawsze blizny potrądzikowe, rozstępy, bruzdy i zmarszczki. Wiemy, jak sprawić, żeby Twoja skóra była wygładzona i napięta. Odzyskanie młodzieńczego wyglądu wcale nie jest takie trudne!

Najpopularniejsze metody na usunięcie zmarszczek to stosowanie botoksu (czyli toksyny botulinowej) oraz kwasu hialuronowego. Toksynę botulinową stosuje się do wypełniania zmarszczek mimicznych, wpływa ona na nerwy i mięśnie twarzy, powodując ich paraliż. Dzięki temu nasze rysy nabierają łagodności, wszystkie zmarszczki zostają wyrównane, a nowe bruzdy powstają w o wiele krótszym tempie. Botoks jest też wykorzystywany w leczeniu wielu innych problemów, niekoniecznie natury tylko estetycznej, ale i zdrowotnej np. zeza czy zbyt dużej potliwości.

Kolejnym cudownym specyfikiem na zmarszczki jest kwas hialuronowy. Występuje on naturalnie w skórze człowieka - najwięcej jest go w przestrzeni międzykomórkowej. Ze względu na swoje właściwości higroskopijne, jest on odpowiedzialny za wiązanie wody w organizmie. Niestety wraz z upływem lat, jego ilość w komórkach się zmniejsza,. Jego niedobory można uzupełnić, dzięki zastrzykom. Wygładzi on bruzdy i zniweluje zmarszczki.

Na czym polega działanie lasera Alma Harmony XL Er:Yag? Światło lasera wnika wgłąb skóry, pobudzając zdrowe tkanki do regeneracji oraz produkcję kolagenu i elastyny.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil