Przyczyny powstawania trądziku są różne. Mogą to być zaburzenia hormonalne, bakterie, stres, problemy z przewodem pokarmowym, a także uwarunkowania genetyczne. Trądzik występuje nie tylko na twarzy, ale również na innych partiach ciała, m.in. ramionach, dekolcie, plecach.

Każdy przypadek wymaga indywidualnej konsultacji i rozeznania. Możemy zdecydować się na leczenie farmakologiczne lub niefarmakologiczne. Lekarz pomoże nam zweryfikować nasz problem i podjąć odpowiednie działanie. Powinniśmy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ może to być długotrwały proces. Tak samo systematyczności wymagają peelingi medyczne.

Mamy też możliwość szybszego pozbycia się problemu – możemy zdecydować się na taki zabieg jak naświetlanie lampą LED. Klinika Murano proponuje lampy Triwings, które wytwarzają światło o różnym kolorze i różnych długościach fali. Każda z barw jest odpowiedzialna za inny proces w skórze. Komórki, dzięki działaniu światła regenerują się. Skóra odzyskuje dobrą kondycję: staje się lepiej ukrwiona, ujędrniona, odzyskuje młodzieńczy blask, a trądzik i inne nierówności zostają wyeliminowane.

Specjalizujemy się również w zabiegach medycyny estetycznej takich jak usuwanie zmian skórnych oraz usuwaniu tatuaży. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wykonywanych zabiegów.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil