Sińce, obrzęki i cienie pod oczami to zmora wielu ludzi. Niekorzystnie wpływają na nasz wygląd, ponieważ przez nie cera wydaje się zmęczona, szara i o wiele starsza niż w rzeczywistości. Czasem cienie mogą być oznaką choroby, dlatego zanim przystąpimy do zabiegu ich usuwania, najpierw powinniśmy odkryć ich przyczynę. Jeśli jednak nie mamy żadnych powikłań zdrowotnych, a cienie odziedziczyliśmy lub nabawiliśmy się ich wraz z wiekiem, to możemy sprawdzić, co oferuje medycyna estetyczna.

Klinika Murano poleca specjalny żel, który został opracowany z myślą o pozbyciu się cieni i "worków" pod oczami, wypełnianiu doliny łez, a także redukowaniu delikatnych zmarszczek. W jego skład wchodzi głównie kwas hialuronowy. Zabieg ten wykonuje się jednorazowo.

Kolejną przełomową metodą w medycynie estetycznej jest karboksyterapia. Polega ona na aplikowaniu do skóry dwutlenku węgla. Jest to bezpieczna terapia, jedynymi przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża i okres karmienia piersią, a także niewydolność serca, nerek czy płuc.

Zapoznaj się również z innymi zabiegami medycyny estetycznej wykonywanymi w naszej Klinice: peeling medyczny, epilacja czy wypełnianie zmarszczek

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil