Zabieg powiększania ust

Piękne usta stanowią główny atrybut kobiecej urody. Każda przedstawicielka płci pięknej marzy o pełnych i zmysłowych ustach jednak nie każda może się takimi ustami poszczycić. Często wiele Pań uważa, że ich usta są za małe, za wąskie, asymetryczne, czy też nadają smutnego wyrazu twarzy.

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej możemy zaradzić tym wszystkim problemom i pomóc w osiągnięciu wymarzonego kształtu i wyglądu ust. Najbezpieczniejszym wypełniaczem stosowanym w tym celu jest kwas hialuronowy. Jego wstrzyknięcie spowoduje, iż usta staną się nawilżone, pełniejsze, poprawi się ich kontur i kolor. Również zmarszczki wokół ust będą mniej widoczne, co w efekecie sprawi, iż skóra będzie wyglądała na wygładzoną i młodszą.

Przeciwwskazania:

Głównymi przeciwwskazaniami dyskwalifikującymi pacjenta od przeprowadzenia zabiegu powiększania ust są:

  • choroby nowotworowe,
  • stany zapalne skóry tj. trądzik i opryszczka,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Podobnie jak w znacznej większości zabiegów kosmetycznych kobiety w ciąży oraz karmiące piersią również nie mogą poddać się zabiegowi wypełniania ust kwasem hialuronowym.

Jak długo trwa zabieg powiększania ust?

Czas ostrzykiwania wynosi około 10 minut. Do tego czasu należy doliczyć czas na znieczulenie (około 20 minut).

Opis zabiegu

Powiększenie ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego w postaci przezroczystego żelu bardzo cienką igłą w miejsce wymagające korekcji. U pacjentów wrażliwych na ból można zastosować znieczulenie miejscowe przed zabiegiem. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i obrzęk, które ustępują po 1-2 dniach.

Powstawanie i utrzymywanie się efektów

Powiększanie ustPacjent nie musi czekać na pojawienie się efektów, gdyż następstwa zabiegu są widoczne natychmiast. Rezultat utrzymuje się mniej więcej przez okres 9-12 miesięcy. Jego trwałość zależna jest od obszaru poddanego zabiegowi, a także od wieku pacjenta czy trybu życia – palenie papierosów lub silne nasłonecznianie się, również solarium może znacznie skrócić czas działania preparatu.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu należy przede wszystkim wystrzegać się nadmiernego wysiłku oraz nagrzania ciała (solarium, sauna, wystawianie się na promienie słoneczne), a także unikać zbyt dużego zimna. Nie można także masować lub pocierać obszarów poddanych leczeniu. Przez kilka pierwszych dni najlepiej całkowicie zrezygnować z solarium i Słońca, by uniknąć przebarwień powstałych w miejscu wkłuć.

Polecamy

Klinika Murano wykorzystuje do wypełniania ust kwasu hialuronowego marki Teyosal Kiss. Jednofazowy kwas hialuronowy zawarty w żelach tej marki zawiera jedno z najwyższych stężeń dostępnych na rynku, dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym wykorzystywanym w procesie produkcyjnym. Jest to gwarancją idealnej tolerancji preparatu przez organizm oraz wyjątkowej integracji z tkankami skórnymi, a także bardzo długiego czasu utrzymywania się pozytywnych efektów kuracji.  

Części ciała usta
Przedział cenowy 1300 zł
Wskazania powiększanie i wypełnianie ust
Czas trwania 30 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil