O nas

Klinika Murano

To efekt kilkunasto letniego doświadczenia w specjalistycznej diagnostyce i leczeniu dermatologicznym, zabiegach z dziedziny dermatologii estetycznej oraz laseroterapii.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom Klinika oferuje również konsultacje z zakresu alergologii, dietetyki, endokrynologii oraz interny i okulistyki.

Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy i wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wnętrze

Nasz zespół

Klinika Murano to miejsce stworzone przez zespół wysoko wykwalifikowaych lekarzy oraz specjalistów, którzy dzięki ogromnej wiedzy popartej długoletnim doświadczeniem w branży, każdego dnia dokładają wszelkich starań aby pomóc Państwu w diagnozie i leczeniu chorób i problemów z zakresu dermatologii, alergologii, interny, endokrynologii oraz dietetyki. Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszej niezwykle bogatej oferty zabiegów z zakresu wyszczuplania i modelowania sylwetki. Jesteśmy w pełni oddani i zaangażowani w wykonywaną pracę jak również staramy się aby każdy Pacjent Kliniki czuł się komfortowo oraz był usatysfakcjonowany z odbytej wizyty.
Dr N. Med. Paweł Rujna
Dermatolog - wenerolog

Założyciel Kliniki MURANO, w której cieszy się uznaniem i aprobatą swoich pacjentów. Od kilkunastu lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laseroterapii.

Umów wizytę
Prof. Zbigniew Samochocki
Dermatolog - wenerolog, alergolog

Autor i współautor licznych doniesień naukowych dotyczących patomechanizmu, diagnostyki i leczenia chorób skóry, głównie alergicznych takich jak pokrzywka, atopowe zapalenie skóry oraz wyprysk.

Umów wizytę
Dr N. Med. Elżbieta Karpińska-Gasztoł
Specjalista endokrynolog- diabetolog

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizacja w dziedzinie endokrynologii uzyskana w 2011 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologii

Umów wizytę
Dr Patrycja Gajda-Mróz
Dermatolog-wenerolog, dermatolog dziecięcy

Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w kraju jak i za granicą. W ramach stypendium studiowała na Uniwersytecie Ruprechta-Karola w Heidelbergu.

Umów wizytę
Prof. Dr Hab. N. Med. Piotr Burczyński
Chirurg ogólny, kardiochirurg dziecięcy

Od początku pracy zawodowej związany z Kliniką Kardiochirurgii Centrum Zdrowia Dziecka. Od 20 lat pełni funkcję zastępcy ordynatora tej kliniki.

Umów wizytę
609 450 655
Mgr Inż. Alicja Świgoń
Kosmetolog

Absolwentka Liceum Medycznego, tytuł Pielęgniarki Dyplomowanej uzyskany w 1990 r.. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie; (1995 r.)

Umów wizytę
609 450 655
dr Agata Mikucka-Wituszyńska
Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie specjalista dermatologii i wenerologii, lekarz Kliniki Dermatologii CSK MSWiA w Warszawie.

Umów wizytę
Mgr. Elżbieta Adamczyk
Kosmetolog

Absolwentka studiów magisterskich na Uczelni Społeczno - Medycznej w Warszawie na kierunku Kosmetologia

Umów wizytę
609 450 655
Mgr Imelda Wróblewska
Kierownik Kliniki

Absolwentka dwóch warszawskich uczelni wyższych: Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej.

Umów wizytę
609 450 655