O nas

Klinika Murano

To efekt 10- letniego doświadczenia w specjalistycznej diagnostyce i leczeniu dermatologicznym, zabiegach z dziedziny dermatologii estetycznej oraz laseroterapii.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom Klinika oferuje również konsultacje z zakresu alergologii, dietetyki, endokrynologii oraz interny i okulistyki.

Dzięki wyposażeniu w najnowocześniejszy i wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wnętrze

Nasz zespół

Klinika Murano to miejsce stworzone przez zespół wysoko wykwalifikowaych lekarzy oraz specjalistów, którzy dzięki ogromnej wiedzy popartej długoletnim doświadczeniem w branży, każdego dnia dokładają wszelkich starań aby pomóc Państwu w diagnozie i leczeniu chorób i problemów z zakresu dermatologii, alergologii, interny, endokrynologii oraz dietetyki. Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszej niezwykle bogatej oferty zabiegów z zakresu wyszczuplania i modelowania sylwetki. Jesteśmy w pełni oddani i zaangażowani w wykonywaną pracę jak również staramy się aby każdy Pacjent Kliniki czuł się komfortowo oraz był usatysfakcjonowany z odbytej wizyty.

Find A Doctor

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.