Prof. Zbigniew Samochocki

Dr Hab. Zbigniew Samochocki

Dermatolog - wenerolog, alergolog

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej 1978 r.

Autor i współautor licznych doniesień naukowych dotyczących patomechanizmu, diagnostyki i leczenia chorób skóry, głównie alergicznych takich jak pokrzywka, atopowe zapalenie skóry oraz wyprysk.

  • Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej 1978 r.
  • Pracownik naukowo – dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  • Adiunkt w Klinice Dermatologicznej WUM
  • Specjalizacja w dziedzinie dermatologii i wenerologii uzyskana w 1984 roku
  • Specjalizacja w dziedzinie alergologii uzyskana w 1987 roku
  • Autor i współautor licznych doniesień naukowych dotyczących patomechanizmu, diagnostyki i leczenia chorób skóry, głównie alergicznych takich jak pokrzywka, atopowe zapalenie skóry oraz wyprysk.

Umów się na wizytę

Zbigniew Samochocki - ZnanyLekarz.pl

Opinie pacjentów

Bardzo dobry lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta. Wszystko na spokojnie tłumaczy i widać, że bardzo chce pomóc pacjentowi.
Marta
Polecam, doktor szczegółowo wyjaśnił plan leczenia, przed podaniem leku zalecił badania, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor bardzo miły, kulturalny i rzeczowy. Po wielu wizytach u różnych lekarzy, wierzę, że w końcu efekty leczenia będą skuteczne.
Monika D.
Pomógł mi Pan Zbigniew. Dziękuję i polecam. Moje atopowe zapalenie skóry było w krytycznym stanie .Teraz świetnie się czuje.
Lena Valtser
Bardzo dobry specjalista, bardzo mi pomógł w nietypowym schorzeniu, które uniemożliwiało normalne funkcjonowanie. Rzeczowo i dokładnie wszystko wyjaśnił, tak że było to zrozumiałe dla osoby niebędącej po studiach z medycyny. Do tego wysoka kultura osobista Pana Profesora.
dr Marco
Profesjonalizm i zaangażowanie. Pan Dokror udzielił wyczerpujących wyjaśnień i zaproponowal najskuteczniejszy sposób leczenia. Polecam wszystkim niezdecydowanym.
Michał
Pierwsza wizyta rozpoczęła się od bardzo szczegółowego wywiadu, Pan doktor wyjaśnił prawdopodobne przyczyny powstania problemów alergologicznych. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, otrzymałam zalecenia dietetyczne i leki.
BG