Dr N. Med. Elżbieta Karpińska-Gasztoł

Dr N. Med. Elżbieta Karpińska-Gasztoł

Specjalista endokrynolog- diabetolog
  • Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
  • Od 1999r. asystent w Klinice Endokrynologii CMKP w Warszawie
  • Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych uzyskana w 2006 roku
  • Specjalizacja w dziedzinie endokrynologii uzyskana w 2011 roku
  • Tytuł doktora nauk medycznych (2010 r.)
  • Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologii
  • Doskonalenia zawodowe: liczne konferencje , sympozja i zjazdy naukowe. Autor i współautor prac naukowych z zakresu insulinooporności, nadmiaru androgenów, zespołu policystycznych jajników oraz guzów neuroendokrynnych.

Umów się na wizytę

Elżbieta Karpińska-Gasztoł - ZnanyLekarz.pl

Opinie pacjentów

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, szczegółowo przeanalizowała badania, wypytała o wszystko wnikliwie, wysłuchała wszystkich wątpliwości.Już na pierwszej wizycie przedstawiła możliwe diagnozy i dalszy plan leczenia po zleconych badaniach. Bardzo polecam konsultacje i leczenie u pani Doktor.
Anna
Mam poczucie, że trafiłam we właściwe ręce. Pani Doktor potraktowała mnie z troską, cierpliwością i uwagą. Wnikliwie obejrzała badania, wypytała o różne kwestie, których w pierwszym odruchu nie skojarzyłabym z moimi problemami, jednak dały mi do myślenia i pokazały, że Pani Doktor patrzy na zdrowe w sposób kompleksowy. Pokazała, że ma pomysł na leczenie. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, więc jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam Panią Doktor.
MJ
Bardzo profesjonalna oraz pomocna Pani Doktor. Szczegółowo odpowiadała na zadawane pytania oraz wyjaśniła przebieg leczenia. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i z pewnością wrócę na kolejne konsultacje do Pani Doktor 🙂
M.M
Bardzo uważna i wnikliwa Pani Doktor. Przeprowadziła szczegółowy wywiad Całościowo podeszła do leczenia, które zaczyna przynosić pierwsze efekty.
Marzena
Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem i skutecznie leczy! Jest sympatyczną, ciepłą osobą.
Alicja
Pani dr Karpińska to specjalista wysokiej klasy. Bardzo wnikliwie podchodzi do problemu. Poświęciła mi dużo czasu na wyjaśnienie moich wątpliwości, przeanalizowanie wyników badań i dopasowanie odpowiednich leków. Na pewno wrócę do Pani doktor na kolejną wizytę.
Wioletta