Dr N. Med. Elżbieta Karpińska-Gasztoł

Dr N. Med. Elżbieta Karpińska-Gasztoł

Specjalista endokrynolog- diabetolog
  • Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
  • Od 1999r. asystent w Klinice Endokrynologii CMKP w Warszawie
  • Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych uzyskana w 2006 roku
  • Specjalizacja w dziedzinie endokrynologii uzyskana w 2011 roku
  • Tytuł doktora nauk medycznych (2010 r.)
  • Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologii
  • Doskonalenia zawodowe: liczne konferencje , sympozja i zjazdy naukowe. Autor i współautor prac naukowych z zakresu insulinooporności, nadmiaru androgenów, zespołu policystycznych jajników oraz guzów neuroendokrynnych.

Umów się na wizytę

Elżbieta Karpińska-Gasztoł - ZnanyLekarz.pl

Opinie pacjentów

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, szczegółowo przeanalizowała badania, wypytała o wszystko wnikliwie, wysłuchała wszystkich wątpliwości.Już na pierwszej wizycie przedstawiła możliwe diagnozy i dalszy plan leczenia po zleconych badaniach. Bardzo polecam konsultacje i leczenie u pani Doktor.
Anna
Mam poczucie, że trafiłam we właściwe ręce. Pani Doktor potraktowała mnie z troską, cierpliwością i uwagą. Wnikliwie obejrzała badania, wypytała o różne kwestie, których w pierwszym odruchu nie skojarzyłabym z moimi problemami, jednak dały mi do myślenia i pokazały, że Pani Doktor patrzy na zdrowe w sposób kompleksowy. Pokazała, że ma pomysł na leczenie. Na razie wszystko idzie w dobrym kierunku, więc jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam Panią Doktor.
MJ
Bardzo profesjonalna oraz pomocna Pani Doktor. Szczegółowo odpowiadała na zadawane pytania oraz wyjaśniła przebieg leczenia. Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i z pewnością wrócę na kolejne konsultacje do Pani Doktor 🙂
M.M
Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Przeprowadza wnikliwy wywiad z pacjentem i skutecznie leczy! Jest sympatyczną, ciepłą osobą.
Alicja
Bardzo uważna i wnikliwa Pani Doktor. Przeprowadziła szczegółowy wywiad Całościowo podeszła do leczenia, które zaczyna przynosić pierwsze efekty.
Marzena
Pani dr Karpińska to specjalista wysokiej klasy. Bardzo wnikliwie podchodzi do problemu. Poświęciła mi dużo czasu na wyjaśnienie moich wątpliwości, przeanalizowanie wyników badań i dopasowanie odpowiednich leków. Na pewno wrócę do Pani doktor na kolejną wizytę.
Wioletta

Find A Doctor

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.