Dr Rafał Dobosz

Dr Rafał Dobosz

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinice Dermatologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Byłem również nauczycielem akademickim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i prowadziłem zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz Wydziału Farmaceutycznego

Zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Przeprowadzam dermoskopową ocenę znamion barwnikowych, badanie trichoskopowe skóry owłosionej głowy oraz wykonuję zabiegi (kriochirurgia, elektrochirurgia, łyżeczkowanie, biopsje skóry). Bardzo chętnie przyjmuję również najmłodszych pacjentów z chorobami dermatologicznymi wieku dziecięcego oraz nastolatków borykających się ze zmianami trądzikowymi.

Regularnie uczestniczę w konferencjach i sympozjach, na których pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności praktyczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Międzynarodowego Towarzystwa Trichoskopowego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Dermoskopowego.

Prywatnie jestem mężem Darii i tatą Frania, Antosia i Henia.

Umów się na wizytę

Rafał Dobosz - ZnanyLekarz.pl

Opinie pacjentów

Świetne podejście do dzieci. Lekarz dokładnie zbadał córkę i szczegółowo przedstawił metody leczenia. Polecam
Dominika
Do doktora przyszliśmy z reklamówka leków jakie mieliśmy od innych lekarzy i nic nie pomagało, po 3dniach lekarstw przepisanych przez doktora po zmianach skórnych u syna nie ma śladu. Żałujemy że tak późno trafilismy do tak dobrego specjalisty
Dorota
Gorąco polecam! Bardzo trafna i szybka diagnoza problemu, z którym borykałem się przez kilka miesięcy. Zalecone leczenie okazało się bardzo skuteczne i szybko przyniosło efekty.
Hubert Szymajda
Lekarz dobrał leczenie, które pomogło synkowi. Problemy na skórze po zastosowaniu maści od razu zaczął się goić. Polecam
Martyna
To była pierwsza wizyta u Pana doktora. Pan doktor przeprowadził wywiad, powoli przeanalizował z nami wszystkie potencjalne choroby i zaproponował metodę leczenia. Odpowiedział na każde moje pytanie. Wszystko nam wyjaśnił. Mam nadzieję że zaproponowana metoda leczenia będzie skuteczna.
Tetiana M
Super, to nasza pierwsza wizyta synek 8 miesięcy, Pan doktor odpowiedział na wszystkie moje pytania bardzo dokładnie, objaśnil cały proces leczenia objaniajac wszyskie zalecenia. Naprawdę bardzo polecam.
Edyta