Najważniejszym założeniem medycyny estetycznej jest polepszenie komfortu życia ludzi, poprzez skorygowanie niedoskonałości w ich wyglądzie. To niezwykle istotne, aby dobrze czuć się we własnej skórze. Coraz więcej osób też nie godzi się z upływającym czasem i bardzo źle przyjmuje zmiany, jakie zachodzą w ich ciele. Istnieje wiele dziedzin medycznych, które pomagają się uporać z problemami natury estetycznej, m.in. dermatologia i dział dermatologii - kosmetologia. Dzięki wspomnianym dziedzinom możemy pozbyć się problemów takich jak cellulit na przykład poprzez zabieg karboksyterapii. Medycyna estetyczna to szerego zabiegów polegających na przywróceniu stanu naskórka do poprzedniego stanu. Najpopularniejsze z nich to endermologia, czyli modelowanie sylwetki; powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego czy laserowe usuwanie tatuaży

Skóra ludzka to narząd, który jest odpowiedzialny za ochronę naszego ciała – zabezpiecza je przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, m.in. szkodliwymi substancjami chemicznymi czy promieniowaniem UV. Dzięki niej możemy odczuwać zimno lub ciepło, dotyk, a także utrzymać równowagę. Od nas zależy, w jakim skóra będzie stanie. Należy zatem regularnie badać wszelkie zmiany zaobserwowane na skórze, służy temu np. wideodermatoskopia.

Aby nasza skóra była zdrowa i promienna od zewnątrz, to powinniśmy zadbać o nią także od środka. Ważne, aby dostarczać organizmowi cennych substancji, dzięki którym będzie on funkcjonować prawidłowo. Niestety w dzisiejszym świecie coraz więcej ludzi prowadzi nieodpowiedni tryb życia, w tym zaburzony sposób odżywiania. Na ratunek przychodzi nam dietetyka, która należy do nauk medycznych, zajmujących się zasadami żywienia człowieka. W klinice Murano podpowiadamy, jak zdrowo zrzucić kilka kilogramów i pomagamy pacjentom wprowadzić odpowiednie nawyki żywieniowe.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil