Lek. Piotr Turkowski

Chirurg plastyk

Lekarz medycyny estetycznej specjalizant z Chirurgii Plastycznej. 
Jest Absolwentem Wydziału Lekarskiego. Ukończył rownież Kosmetologie na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. 
Z wynikiem celującym ukończył szkołę Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. 

Rozpoczął specjalizację w Specjalistycznym Centrum Medycznym w Polanicy Zdroju - najstarszym i renomowanym w Polsce Oddziale Chirurgii Plastycznej.

Aktualnie kontynuuje specjalizację w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie.

Jest autorem publikacji naukowych z dziedziny chirurgii plastycznej, m.in. : The effect od Vaser abdominal liposuction on metabolic profile in overweight males” w impaktfaktorowym American Journal of Men’s Health.

Uczestnik licznych kursów i szkoleń, m.in: 

  • Mediolan – Laser Frakcyjny CO2, Radiofrekfencji , IR+ FR, fal ultradźwiękowych; 
  • Tajwan – w jednym z najlepszych na świecie ośrodków specjalizujących się w chirurgii rekonstrukcyjnej i mikrochirurgii Chang Gung Memorial Hospital; 
  • Szwecja – w prestiżowej prywatnej klinice Akademikliniken w Sztokholmie;
  • Madryt – drugi śródziemnomorski workshop chirurgii transplantacyjnej włosów organizowany przez dr Alexa Ginzburga i dr Jose Lorenzo, liderów branży;
  • Praga- World Congress Prague międzynarodowego towarzystwa chirurgii odtwórczej włosów (ISHRS)
  • USA (Floryda) Orlando: The Orlando Live Surgery Workshop. Warsztat, pod przewodnictwem Dr. Matta Leavitta, poświęcony doskonaleniu technik przeszczepu włosów metodami: FUE i FUT. 
  • Bruksela, University Hospital Brussels – Staż u Prof. Moustahpy Hamdiego zajmującego się chirurgią okologiczną, rekontrukcyjna i estetyczną piersi.
  • Bruksela- Staż u Dr. Jeana Devroye  światowego specjalisty chirurgii odtwórczej włosów.

Przynajmniej kilka razy w roku doskonali swoje umiejętności na kursach krajowych i zagranicznych.

Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. 
Wykonuję pełne spektrum zabiegów medycyny estetycznej. W szczególności satysfakcję sprawiają mu zabiegi z użyciem urządzeń laserowych, toksyny botulinowej, rzeźbienia owalu twarzy kwasem hialuronowym i poprawy kształtu ust. 
Z zakresu chirurgii plastycznej specjalizuje w zabiegach liposukcji i przeszczepu włosów.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Jest to zaawansowany system, dzięki któremu możemy wykrywać nowe zmiany na skórze, klasyfikować nowotwory czy analizować wcześniej wykryte znamiona.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil