Niechirurgiczny lifting powiek - Jett Plasma Medical

Lifting powiek z wykorzystaniem urządzenia Jett Plasma Lift Medical jest idealną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów korekcyjnych. Do największych jego zalet należą precyzja, szybkość oraz całkowita bezinwazyjność.

Czym jest Jett Plasma Lift Medical?

Jett Plasma Lift Medical jest urządzeniem o wielu zastosowaniach. Wykorzystywane jest ono do zabiegów z takich dziedzin medycyny jak medycyna estetyczna, dermatologia, okulistyka jak i stomatologia. Stosowne jest między innymi do takich zabiegów jak lifting twarzy, usuwanie zmarszczek, leczenie rozstępów, blizn, zmian pigmentacyjnych skóry, trądziku.

Urządzenie to w swoim działaniu wykorzystuje technologię plazmową. Wytwarzane w ten sposób wyładowanie elektryczne generuje ciepło, które ogrzewa skórę i usuwa pożądane schorzenia. Skóra ogrzewana jest przy pomocy iskry elektrycznej powstającej na skutek wyładowania elektrycznego pomiędzy końcówką urządzenia a skórą pacjenta. Na skutek przepływu prądu pomiędzy urządzeniem a tkanką powietrze przestaje być izolatorem i zaczyna przewodzić prąd elektryczny w wyniku czego powstaje iskra oraz plazma.

Wpływ na komórki

Każda komórka posiada potencjał błonowy. Zewnętrzna strona błony ma ładunek elektryczny ujemny, wewnętrzna zaś ładunek dodatni. W miarę starzenia się skóry napięcie elektryczne między zewnętrzem a wnętrzem rozkłada się nierównomiernie, co wpływa na wygląd cery.

Przepływ prądu stałego przez komórki wspomaga proces depolaryzacji błony. Podczas takiego zabiegu jony mogą zmienić pozycję, dzięki czemu potencjał błonowy zostaje zrównoważony a skóra wzmocniona.  

Wskazania
Lifting:

 • likwidacja pomarszczonych i opadających powiek,
 • likwidacja zmarszczek;
 • zwiększenie napięcia skóry podbródka;
 • poprawa kolorytu;

Usuwanie:

 • przebarwień, znamion, zaczerwienień;
 • brodawek łojotokowych, brodawek płaskich, kurzajek, brodawek nitkowatych, angiokeromy;
 • teleangiektazji, plam soczewicowatych, włókniaków miękkich, rogowiaków kolczysto- komórkowych, mięczaków zakaźnych;
 • znamion naczyniowych, pajączków zaczyniowych, naczyniaków limfatycznych, nowotworów podstawno- komórkowych, nowotworów kolczysto- komórkowych, wszelkiego rodzaju rogowaceń;

Zamykanie:

 • drobnych teleangiektazji;

Redukcja:

 • rozstępów;
 • przebarwień;
 • drobnych zmarszczek;
 • trądziku.

Przeciwwskazania:

 • Ciąża i okres karmienia piersią,
 • Padaczka,
 • Metalowe protezy,
 • Rozrusznik serca,
 • Stan zapalny w obszarze zabiegowym.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Botox

Toksyna botulinowa popularnie zwanana botoxem stosowana jest najczęściej do wygładzania zmarszczek mimicznych twarzy.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil