Umów wizytę

Redukcja cellulitu Warszawa - Klinika Murano

Redukcja cellulitu Warszawa

Usuwanie cellulitu falą akustyczną przy użyciu aparatu Cellactor polega na wykorzystaniu działania fal akustycznych o wysokiej energii wytwarzanych za pomocą dwóch przyrządów - głowic planarnej i radialnej, których działanie można łączyć podczas jednego zabiegu redukcji cellulitu.

Cellactor pozwala rozwiązać nie tylko problemy z cellulitem ale także inne problemy kosmetyczne i dermatologiczne takie jak  blizny czy opuchlizna dając długotrwałe efekty. Cellactor jest skuteczny również przy poprawianiu elastyczności skóry oraz  modelowaniu sylwetki.

Czym jest cellulit?

Cellulit  jest to nierównomierne rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, które występuje razem z obrzękowo – włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Komórki tłuszczowe ulegają znacznemu powiększeniu, co prowadzi do zaburzeń krążenia i efektu tzw „pomarańczowej skórki“. Skóra traci swoją jędrność i elastyczność.

Zabiegi na cellulit

Istnieją różne metody usuwania cellulitu. Do jednych z nich należy likwidacja cellulitu falą akustyczną przy użyciu aparatu Cellactor. 

Cellactor pozwala rozwiązać nie tylko problemy z cellulitem, ale także inne problemy kosmetyczne i dermatologiczne takie jak blizny czy opuchlizna dając długotrwałe efekty. Cellactor jest skuteczny również przy poprawianiu elastyczności skóry oraz  modelowaniu sylwetki.

Wskazania do stosowania Cellactora:

  • Modelowanie sylwetki,
  • Zwalczanie (redukcja) cellulitu,
  • Poprawa elastyczności skóry,
  • Poprawa jędrności tkanki łącznej,
  • Redukcja rozstępów np. po przebytej ciąży,
  • Wyrównywanie nierówności po przebytej liposukcji.

Usuwanie cellulitu - przed zabiegiem

Powiększone komórki tłuszczowe skumulowane są  pod powierzchnią skóry. Pozbawione elastyczności włókna wertykalnej tkanki łącznej nie rozciągają się na okolicznej tkance tłuszczowej.

W trakcie zabiegu redukcji cellulitu

Zabieg jest bezpieczny i bezinwazyjny. Rozpoczyna się od nałożenia żelu na okolicę poddaną zabiegowi. Następnie przykładana jest specjalna głowica, która emituje falę akustyczną. Fala akustyczna charakteryzuje się wysoką amplitudą ciśnienia. Uwalnia zawartość komórek tłuszczowych, które ulegają wchłonięciu i wydaleniu w procesach metabolicznych.  Powoduje rozluźnienie tkanki łącznej, zmniejszenie wielkości komórek tłuszczowych oraz poprawę cyrkulacji krwi. Skóra staje się gładsza, wyrównana, poprawia się jej napięcie i elastyczność

Redukcja cellulitu - wskazania po zabiegu

Wskazane jest picie dużych ilości wody, utrzymanie zbilansowanej diety oraz aktywność fizyczna. Efektem terapii falą uderzeniową jest poprawa gęstości skóry, odbudowa naturalnej elastyczności tkanki łącznej. Widoczna jest wyraźna i długotrwała poprawa kondycji skóry.

Aby terapia była skuteczna należy wykonać min. 6 zabiegów, raz w tygodniu. Najlepsze efekty zabiegu likwidacji cellulitu uzyskuje się poprzez łączenie w trakcie jednej procedury różnych technologii, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Części ciała brzuch, pośladki, uda, ramiona
Przedział cenowy 400-600 zł
Wskazania cellulit
Czas trwania 15-30 min
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Grudki perliste

Jeżeli dotknął Cię problem grudek perlistych z pewnością pomożemy. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu tej przypadłości. Więcej informacji uzyskasz telefonicznie. Zapraszamy do naszej Kliniki

Usuwanie tatuażu

W naszej Klinice dermatologicznej usuniesz swój tatuaż niezależnie od jego koloru. Pracujemy laserem Discovery Pico, który radzi sobie z wielobartwnymi tatuażami - Zapisz się na konsultację już dzisiaj

Zamykanie naczynek

Naszej klinice dermatologicznej specjalizujemy się w zabiegach zamykania naczynek krwionośnych. Zabieg ten z uwagi na konieczność ochrony przed słońcem polecamy wykonywać w okresie jesienno-zimowym

Epilacja

Epilacja laserowa to zabieg, dzięki któremu pozbędziesz się niechcianego owłosienia już niemal na zawsze. Okresowe zabiegi utrwalające, które polecamy powtarzać średnio raz na 2 lata wystarczą, aby podtrzymać efekt zabiegu. Poczuj komfort gładkiej skóry.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

Blizny powstałe w wyniku trądziku to defekt kosmetyczny powodujący dyskomfort u osób borykających się z tym problemem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego wyposażyliśmy naszą klinikę w nowoczesny laser Discovery Pico, dzięki któremu skutecznie usuwamy znamiona powstałe w wyniku trądziku.

Redukcja cellulitu

Wykonujemy skuteczne zabiegi redukujące cellulit wykorzystując aparat Cellactor. Zapraszamy na konsultację z doświadczonym specjalistą Kliniki Murano.

Wideodermatoskopia

W naszej klinice do oceny znamion skórnych wykorzystujemy wideodermatoskop Foto Finder. Dowiedz się więcej o zabiegu.

Linerase - terapia kolagenowa

Terapia AteloKOLAGENEM Linerase to zabieg z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i dedykowany jest pacjentom, którzy zaobserwowali, że ich skóra stała się mniej elastyczna, a zmarszczki jeszcze bardziej widoczne.

Mezoterapia

Mezoterapia jest zabiegiem stosowanym w celu poprawy kondycji i wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Pomaga również w zapobieganiu nadmiernej utraty włosów czy w leczeniu łysienia plackowatego.

Karboksyterapia

To jeden z tych zabiegów, które zmieniły oblicze medycyny estetycznej. Terapia polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dowiedz się więcej.

Kwas hialuronowy

Wykorzystywany najczęściej do powiększania ust i wypełniania zmarszczek. Kwas wstrzykujemy przy użyciu cienkiej igły w miejscu, które wymaga kosmetyki.

ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil