Przebarwienia skóry wynikają z zaburzenia jej kolorytu. Wymienić możemy, m.in. plamy i znamiona. Są one wrodzone lub nabyte, np. powstałe pod wpływem szkodliwego promieniowania ultrafioletowego. Jak się pozbyć zaburzeń pigmentacji skóry? Wrodzone znamiona ciężko jest wyleczyć, ale nie jest to niemożliwe. Istnieją sposoby na zminimalizowanie lub całkowite usunięcie nierówności, oszpecających nasze ciało.

Klinika Murano oferuje usuwanie przebarwień, m.in.: zabiegi laserem frakcyjnym ablacyjnym CO2, laserem rubinowym Q-switch lub alma, peelingi medyczne PCA Skin, a także mezoterapię igłową i mikroigłową.

Lasery uszkadzają zewnętrzne warstwy skóry, pobudzając ją do odnowy i regeneracji. Laser rubinowy jest stosowany do usuwania nie tylko przebarwień, ale także usuwania tatuaży.

Peelingi medyczne mają na celu intensywną regenerację naskórka. Jeśli korzystamy z nich systematycznie, to z czasem możemy się pozbyć znamion i zmian pigmentacyjnych.

Mezoterapia igłowa kiedyś była stosowana, aby leczyć słuch, migrenę, a także problemy z żylakami. Dzisiaj z powodzeniem jest wykorzystywana w medycynie estetycznej.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
ul. Pokorna 2 lok. U8
00-199 Warszawa
+48 609 450 655
+48 22 252 82 82
recepcja@klinikamurano.com.pl
biuro@klinikamurano.com.pl
Godziny otwarcia
Pon. - Pt. 9:00 - 20:00
Kliknij aby zobaczyć nasz profil
Kliknij aby zobaczyć nasz profil